Càmera de conferències tot en un
Model: TEVO-VA4K
Nom: àudio i vídeo tot en una càmera web
Sensor d'imatge: sensor CMOS 1/2.3 (SONY IMX377)
Zoom: enfocament fix
Interfície: Micro USB2.0
Lent: angle de visió gran de 2,2 mm
Píxel efectiu: 11,10 megapíxels
Format de compressió de vídeo: MJPEG, YUV
Resolució: 4K (3840 x 2880), 2K (2560 x 1440), 1080P (1920 x 1080)
Camp de visió: Diagonal: 124 graus, Horitzontal: 112 graus, Vertical: 82 graus
2 micròfons omnidireccionals integrats i 2 altaveus
Sistema de suport: Windows: 10, 8.1, 8, 7 i macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7
Programari compatible: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting, etc.
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte
Unitat gratuïta Plug and Play USB Càmera web domèstica Micròfon integrat
Enquadrament automàtic d'IA en 2K












Grup de videoconferència USB Plug and Play
| Model | TEVO-VA4k |
| Nom | Àudio i vídeo tot en una càmera web |
| Sensor d'imatge | Sensor CMOS 1/2,3 (SONY IMX377) |
| Lent | Angle de visió ample de 2,2 mm |
| Píxel efectiu | 11,10 mega píxels |
| Zoom | Enfocament fix |
| Interfície | Micro USB2.0 |
| Format de compressió de vídeo | MJPEG, YUV |
| Resolució | 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Camp de visió | Diagonal: 124 graus, horitzontal: 112 graus, vertical: 82 graus |
| Il·luminació mínima | 350 lux |
| Font d'alimentació | Font d'alimentació USB, 5V, 70mA |
| Micròfon | 2 micròfons omnidireccionals integrats |
| Altaveu | 2 altaveus integrats |
| MOD | 50 cm |
| Balanç de blancs | Automàtic |
| FPS | 30 fps màxim (MJPG) |
| Longitud del cable | 3m |
| Sistema de suport | Windows: 10, 8.1, 8, 7 i macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Programari compatible | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Anar a la reunió, etc. |
| Accessoris | Cable USB, manual d'usuari |
| Consum energètic | 2w |
| Freqüència de l'altaveu | 20 Hz-20KHz |
| Impedància | 4Ω |
| Sortida màxima | 85 dB |
| Direcció del micròfon | Omnidireccional |
| Sensibilitat | -33dBFS |
| Freqüència del micròfon | 20 Hz-20KHz |
| Gamma de recollida (ràdios) | 3m |
| Mida del producte | 262(W)×85,5(D)×110(H)mm |
| Pes del producte | 0.33 g |
Etiquetes populars: càmera de conferències tot en una, Xina, fabricants, venda a l'engròs, preu, preu baix, fet a la Xina







