Càmera web digital USB 1080P per a Android Mini PC Càmera web
Model: TEVO-VA200
Nom: àudio i vídeo tot en una càmera web
Sensor d'imatge: sensor CMOS 1/2,7 (OV2710)
Zoom: enfocament fix
Interfície: Micro USB2.0
Resolució: 1920×1080
2 micròfons omnidireccionals integrats
Lent: angle de visió gran de 2,2 mm
Píxel efectiu: 2,10 megapíxels
Format de compressió de vídeo: MJPEG, YUV
Angle de visió horitzontal: diagonal: 124 graus, horitzontal: 112 graus, vertical: 82 graus
Sistema de suport: Windows: 10, 8.1, 8, 7 i macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7
Programari compatible: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting, etc.
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte
Càmera web USB digital 1080P per a càmera web mini PC Android









| Model | TEVO-VA200 |
| Nom | Àudio i vídeo tot en una càmera web |
| Sensor d'imatge | Sensor CMOS 1/2,7 (OV2710) |
| Lent | Angle de visió ample de 2,2 mm |
| Píxel efectiu | 2,10 mega píxels |
| Zoom | Enfocament fix |
| Interfície | Micro USB2.0 |
| Format de compressió de vídeo | MJPEG, YUV |
| Resolució | 1920×1080 |
| Angle de visió horitzontal | Diagonal: 124 graus, horitzontal: 112 graus, vertical: 82 graus |
| Il·luminació mínima | 350 lux |
| Font d'alimentació | Font d'alimentació USB, 5V, 70mA |
| Micròfon | 2 micròfons omnidireccionals integrats |
| Altaveu | No |
| MOD | 50 cm |
| Balanç de blancs | Automàtic |
| FPS | 30 fps màxim (MJPG) |
| Longitud del cable | 3m |
| Sistema de suport | Windows: 10, 8.1, 8, 7 i macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Programari compatible | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Anar a la reunió, etc. |
| Accessoris | Cable USB, manual d'usuari |
| El consum d'energia | 2w |
| Impedància | 4Ω |
| Sortida màxima | 85 dB |
| Direcció del micròfon | Omnidireccional |
| Sensibilitat | -33dBFS |
| Freqüència del micròfon | 20 Hz-20KHz |
| Gamma de recollida (ràdios) | 3m |
| Mida del producte | 262 (A) × 85,5 (F) × 110 (Al) mm |
| Pes del producte | 0.33 g |
Etiquetes populars: càmera web USB digital de 1080p per a càmera web mini PC Android, Xina, fabricants, venda a l'engròs, preu, preu baix, fet a la Xina












