
Càmeres web USB per a la sala de conferències
1. Sortida de vídeo USB3.0
2. 1/2.8 '' 4K UHD CMOS Sensor
3. 8 mega píxel (16: 9)
4. 4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080)
5. EPTZ amb zoom digital de 5x
6. Construït - en micròfons i altaveus (VA300b)
7. Afegint 1 micròfon d'expansió mitjançant USB - un port (va300b)
8. 5 m Gamma de recollida de veu, 120 graus FOV
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte
TENVEO HIGH - Qualitat tot en una sola càmeres web USB per a la sala de conferències

| Model | Tevo - va300b |
| Sensor | Sony IMX415 |
| Pixel efectiu | 8.29mega píxel |
| Pixel de sortida de vídeo | 3840 x 2160@30fps, 2560 x 1440@ 30fps, 1920 x 1080@30fps, etc. |
| Zoom digital | 5x |
| Camp de vista | 118,8 graus (d), 109,9 graus (h), 74,6 graus (v) |
| DNR | 2d i 3d dnr |
| Codificació | Yuv, mjpg |
| eptz | Recolzament |
| Funció AI | Recolzament |
| Construït - en mic | NTSC/PAL |
| Posició preestablerta | 2 |
| Gamma de recollida de veu | 5 metres |
| Construït - en altaveu | 1 |
| Alimentació | Tipus - C/12V Adaptador de potència |
| Tensió d'entrada | 12V o 5V |
| Control remot | Sí |
| Assistència de l'aplicació | Programari: Skype, Facetime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS i XSplit, etc. |
| Requisits del sistema | Windows 7/8/10 o superior, macOS 10.7 o superior, Chrome OS V29.01547 o superior |
| Temperatura de treball | 0 graus -- 50 grau |
| Temperatura d'emmagatzematge | 0 graus -- 60 grau |
| Humitat laboral | 20 ~ 85% Rh |
| Mida del producte | 210*58*50mm / 263*136*80mm ((abans / després de l'embalatge) |
| Pes del producte | 0,25kg / 0,6kg (pes / pes brut) |
Etiquetes populars: Càmeres web USB per a sales de conferències, Xina, fabricants, a l'engròs, preu, preu baix, elaborats a la Xina





