Càmera de conferència PTZ PTZ
TENVEO 4K Auto Tracking SDI USB IP 20x Càmera de conferència PTZ Equipada amb una càmera Sony 1/2,8 "CMOS i 8,29 megapíxels, Tenveo UVS20A-4K PTZ La càmera PTZ proporciona una veritable claredat de 4K amb una fidelitat de color i una nitidesa.
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte
Càmera de conferència PTZ PTZ
Equipat amb un sensor CMOS Sony 1/2,8 "i 8,29 megapíxels, la càmera PTZ de TENVEO UVS20A-4K proporciona una veritable claredat de 4K amb fidelitat de color i nitidesa.

Porteu la vostra producció al següent nivell amb un seguiment automàtic intel·ligent.
El motor de seguiment AI integrat de la UVS20A-4K identifica de manera intel·ligent els objectius humans, s’adapta al moviment i manté l’enquadrament, garantint que els presentadors es mantinguin centrats i s’enfocin.

UVS20A-4K admet una àmplia gamma d’interfícies i protocols de streaming, fent que la integració en els sistemes existents sigui sense esforç.
-Sortides Video: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45 (suport POE+)
-Protocols de streaming: RTSP, RTMP, SRT, NDI®|HX2
-Interfícies de control: RS232, RS485, USB (UVC), IP
-Protocols de control: Visca, Pelco-D/P, Onvif, Visca Over IP
Ja sigui per a la transmissió en directe, la col·laboració remota o la integració del sistema, Tenveo UVS20A-4K s’adapta al vostre entorn sense esforç.

| Model núm. | TEVO-UVS20A-4K |
| Sensor d'imatge | Sony 1/2.8 "CMOS |
| Píxels efectius | 8.29MP |
| Zoom òptic | 20x zoom òptic |
| Lent | f =4.95 mm ~ 99mm |
| Obertura | F1.7-F3.7 |
| Angle horitzontal | 51,9 grau ~ 3,0 graus |
| Angle vertical | 39,7 graus ~ 2,2 graus |
| Angle en diagonal | 63,1 grau -3,7 grau |
| Format de vídeo | 4KP@30/25fps, 2kp@60, 1080p@60/59.94/50/30/29.97/25fps, 720P@60/59.94/50/30 480p@30fps, 240p@30fps |
| Format de codificació de vídeo | H.264, H.265, Mjpg, Yuy2 |
| Compensació de la llum de fons | Recolzament |
| Snr | Més gran o igual a 50dB |
| Enfocament | Auto / Manual |
| Reducció del soroll digital | Reducció del soroll 2D i 3D |
| Exposició | Auto / Manual |
| Interfície d'E / S | |
| Interfícies de vídeo | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Format de compressió de vídeo | H.264, H.265, Mjpg, Yuy2 |
| Lan | Port Ethernet adaptatiu de 10m/100m; Suport a Poe IEEE802.3AF |
| Protocol de xarxa | Rtsp, rtmp, visca over ip, onvif, srt, ndi|hx2 |
| Protocol de control | Visca/Pelco-D/Pelco-P; Taxa de baud: 2400/4800/9600/38400 |
| Interfície de control | RS232 (només entrada), RS485, USB3.0 (UVC1.1), RJ45 |
| Paràmetre PTZ | |
| Rotació horitzontal | 350 graus (± 175 graus) 0,1 graus /s-100 graus /s |
| Rotació vertical | 180 graus (± 90 graus) 0,1 graus /s-80 graus /s |
| Número preestablert | L’usuari pot configurar fins a 255 presets (10 presets per IR Remote) |
| Paràmetre General | |
| Sistemes de funcionament | Windows 10, Windows 11or superior; Android, Mac OS ™ 10.10 o superior, Linux (necessari per donar suport a UVC.) |
| Tensió d’entrada | DC 12V |
| Actual d'entrada | 2.0a (Màx.) |
| Consum d'energia | 24W (Max.) |
| Guardar la temperatura | -20 graus a 60 graus |
| Emmagatzemar la humitat | 20% -90% RH |
| Temperatura de treball | De 0 grau a 40 graus |
| Humitat de treball | 20% -80% RH |
| Dimensió (w*h*d) | 166*165*170mm/ 285*217*197mm (abans/ després de l'embalatge) |
| N.W. / G.W. | 1,6 kg/ 2,8kg (pes net/ brut) |
Etiquetes populars: TENVEO 4K Auto Tracking SDI USB IP IP 20x Càmera de conferències PTZ, Xina, fabricants, a l'engròs, preu, preu baix, elaborat a la Xina







