Sistema de conferències d’equips d’oficina 12x Optic Optical Optics Camera PTZ i 9 metres de recollida de veu altaveu d’altaveu
Model núm .:TEVO {{1 ]VA512Group {30
1. Grup d'àudio/videoconferència complert per a habitacions mitjanes a grans: càmera de vídeo HD, altaveu i micròfons opcionals.
2. Capacitat Maximum fins a 25 participants: ampliat 10m (33 peus). Interval d'àudio i camp de vista de 90 graus per a conferències de medi a gran grup
3. altaveu de punta amb micromecenatge opcional: Plug & Play HD Audio permet escoltar i escoltar clarament a tots els al voltant de la taula de conferències
4. Fortal i bona conferència de vídeo: llança reunions de vídeo amb connexió USB de connexió i reproducció a un ordinador portàtil i tria un programari de videoconferència
5.High def Video: 4K, HD 1080p Vídeo amb autofocus, lent de zoom 12x . 90 angle de vista de grau sense distorsió
6.Compatible amb Mac i PC. Requisits del sistema: Windows 7, 8.1 o 10, Mac OS X 10.7 o superior.
7. Utilitzeu la vostra aplicació de videoconferència: funciona amb la majoria de la UC, les videoconferències i les aplicacions de comunicació en núvol
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte




Tot - a - un sistema de conferències
Tenveo All - a - un sistema de conferències de vídeo i àudio per a habitacions mitjanes a grans. El paquet assequible inclou HD 12x Zoom i càmera 4K, altaveu de recollida de veu de 360 graus amb selecció de veu de 9 metres - Up Radi.

Interfícies de vídeo HDMI i DP
Amb la interfície HDMI, la càmera 4K 12x Zoom PTZ d’aquest sistema de videoconferència podria oferir una imatge molt clara i una latència baixa.

Compatibilitat universal
Compatible amb Zoom, Skype for Business, Microsoft Lync (Teams), Voovmeeting, Cisco Webex i altres programes de conferències.

Fàcil d’utilitzar
Match System Work: funciona correctament a Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10 i superior. Només heu de connectar la càmera mitjançant un cable USB al dispositiu que voleu connectar.
| Número de model | Tevo - va512Group - ex |
| Sensor d’imatge de la càmera PTZ | 1/2,8 "Sony CMOS |
Pixel efectiu | 8.29MP |
| Lent | f =3.9 mm-46.8mm |
| Obertura | F1.6-2.8 |
| Format de vídeo | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Angle horitzontal | 70,82 graus (W) -6,48 grau (t) |
| Enfocament | Auto/Manual |
| Reducció del soroll digital | Reducció del soroll 2D i 3D |
| Exposició | Auto/Manual |
| Interfícies de vídeo | Hdmi, dp |
| Format de compressió de vídeo | H.264, H.265, Mjpg, Yuy2 |
| Protocol de control | Visca/Pelco - d/Pelco - p |
| Taxa de baud | 9600/4800/38400/2400 |
| Rotació de pan/inclinació | >± 175 graus, -90 graus -+90 grau |
| Velocitat de control de la paella | 0.1 -80 grau /sec |
| Velocitat de control d'inclinació | 0,1-60 graus /seg |
| Número preestablert | 255 Presets de Pelco - d, 32 presets de Pelco - P, 7 Presets de Visca (10 Presets per controlador remot) |
| Cancel·lació acústica ecològica (AEC) de l’altaveu | > 65dB |
| Resposta de l’altaveu | 135Hz-20Hz |
| Gamma de recollida de l'altaveu amb 2 micròfons d'expansió | 9 metres |
| Interfícies del centre | Dp*2; Interfície de potència*1; Tipus USB - C*1 |
| Cables del nucli | Cable USB 3M*1, 5m DP Cable*2 |
| Sistemes de funcionament | Windows 7 o superior; Android, Mac OS ™ 10.10 o superior, Linux (necessari per donar suport a UVC.) Compatible amb zoom, equips de MS, Skype i etc. |
| Dimensió (w*h*d) | Càmera: 171,6*192,6*171,6 mm; Altaveu: φ 180mm*37,4 mm; Hub: 98*98*20m |
Etiquetes populars: Sistema de conferències d’equips d’oficina 12x Càmera Optica Optical Optics PTZ i 9 metres de recollida de veu SpeakerPhone, Xina, fabricants, a l’engròs, preu, preu baix, elaborats a la Xina









