Equips d'oficina Sistema de conferències Càmera PTZ amb zoom òptic 12x tot en un
*. Càmera de vídeo UHD, concentrador i altaveu de 9 metres de radi de captació
*. Vídeo HD 1080p amb enfocament automàtic, objectiu de zoom 12x. 4Resolució K
*. Inicieu reunions de vídeo amb una connexió USB Plug & Play a un ordinador portàtil
*. Compatible amb Mac i PC. Requisits del sistema: Windows 7, 8.1 o 10, Mac OS X 10.7 o superior.
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte
SZ Tenveo Video Technology Co., Ltd. és conegut com un dels principals fabricants i proveïdors a la Xina, ara us donem la benvinguda al sistema de conferències d'equips d'oficina aprovat CE a l'engròs, càmera de zoom òptic 12x ptz tot en un a baix preu de la nostra fàbrica. Amb l'ajut d'equips i tecnologia avançats, podem assegurar-vos l'alta qualitat i el bon rendiment dels nostres equips. Poseu-vos en contacte amb nosaltres per obtenir la llista de preus i el servei OEM i ODM.
Equips d'oficina Sistema de conferències Càmera PTZ amb zoom òptic de 12x i altaveu d'abast de captació de veu de 9 metres
1. Grup complet d'àudio/videoconferència per a sales mitjanes i grans: càmera de vídeo UHD, altaveu i concentrador.
2. Disseny compacte i elegant per adaptar-se a la majoria d'escenaris.
3. Altaveu de gamma alta, l'àudio Plug & Play HD permet que tothom al voltant de la taula de conferències escolti i se senti clarament
4. Videoconferència fàcil i bona: inicieu videoconferències amb una connexió USB Plug & Play a un ordinador portàtil i trieu un programari de videoconferència
5. Vídeo d'alta definició: vídeo HD de 1080p amb enfocament automàtic, objectiu de zoom de 12x. 4La resolució K us garanteix que vegeu tots els detalls de la sala de reunions.
6. Compatible amb Mac i PC. Requisits del sistema: Windows 7, 8.1 o 10, Mac OS X 10.7 o superior.



Compatibilitat universal
Compatible amb Zoom, Skype for business, Microsoft Lync (Teams), Voovmeeting, CISCO WebEx i altres programaris de conferències.
Fàcil d'utilitzar
Coincidència del sistema de treball: funciona correctament a Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10 i superior. Només cal connectar la càmera mitjançant un cable USB al dispositiu que voleu connectar.

| Número de model | TEVO-VA512GROUP-EX |
| Sensor d'imatge de la càmera ptz | 1/2,8" SONY CMOS |
|
Píxel efectiu |
8,29 MP |
| Lent | f=3.9mm-46,8 mm |
| Abertura | F1.6-2.8 |
| Format de vídeo | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Angle horitzontal | 70,82 graus (W)-6,48 graus (T) |
| Focus | Automàtic/Manual |
| Reducció de soroll digital | Reducció de soroll 2D i 3D |
| Exposició | Automàtic/Manual |
| Interfícies de vídeo | HDMI, DP |
| Format de compressió de vídeo | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Protocol de control | VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| Velocitat de transmissió | 9600/4800/38400/2400 |
| Rotació panoràmica/inclinació | >±175 graus, -90 graus -+90 graus |
| Velocitat de control de panoràmica | 0.1 -80 grau/s |
| Velocitat de control d'inclinació | 0,1-60 graus / seg |
| Número preestablert | 255 presets de Pelco-D, 32 presets de Pelco-P, 7 presets de Visca (10 presets amb comandament a distància) |
| Cancel·lació d'eco acústic (AEC) de l'altaveu | >65 dB |
| Resposta de l'altaveu | 135Hz-20Hz |
| Interval de captació de l'altaveu amb 2 micròfons d'expansió | 9 metres |
| Interfícies del hub | DP*2; Interfície d'alimentació * 1; USB tipus-C*1 |
| Cables del hub | Cable USB de 3 m * 1, cable DP de 5 m * 2 |
| Sistemes operatius | Windows 7 o superior; Android, Mac OS™ 10.10 o superior, Linux (necessari per admetre UVC.) Compatible amb Zoom, MS Teams, Skype, etc. |
| Dimensió (W*H*D) | Càmera: 171,6 * 192,6 * 171,6 mm; Altaveu: Φ 180 mm * 37,4 mm; Hub: 98*98*20m |
Etiquetes populars: sistema de conferències d'equips d'oficina càmera de zoom òptic 12x ptz tot en un, Xina, fabricants, venda a l'engròs, preu, preu baix, fet a la Xina
Potser també t'agrada
-

Càmera barata de youtuber amb zoom 20X amb micròfons
-

Càmera de vídeo en color HD de seguiment amb IA 2K d...
-

TEVO - VHD12U i TEVO - m3B HDMI USB CAMRA USB 12x ZO...
-

Equip de punt final de videoconferència Full HD
-

Càmera de videoconferència panoràmica de 360 graus...
-

Conegueu la càmera web de conferències de la barra d...




