
Conferència Omnidireccional amb 2 MICS per a la Conferència empresarial
Model: Tevo - na200ex
Radios Radios Daisy Chainphone
Interfície USB
98 dB Speaker
8 MIC, 2 altaveus
Cancel·lació d’eco adaptatiu
Seguiment de veu humana adaptativa
Micròfon omnidireccional d’alta sensibilitat
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte
SpeakPhone professional de 360 graus Pick Pick - UP Micròfon USB 10M TEVO - NA200EX

Daisy Chain/Utilitzeu només ideal per a l’espai de reunions - Tevo - Na200Ex altaveu compta amb funcions de la cadena de margarides, en cascada 1 Conferences Ponents amplien molt el vostre espai de reunions efectiu, proporcionant un àudio excel·lent per a una conferència col·laborativa. És una actualització nova basada en M2 tenint en compte les necessitats dels nostres clients. El millor és que no només podeu portar Na 200 + Na200s a una reunió més gran, permetent que més assistents participin en la conferència, sinó que utilitzeu sols per a 2 petites habitacions com a dos ponents M2.
Algoritme de veu AI & Auto - Ajustar la tecnologia de recollida - Skype SpeakerPhone aplica l'algoritme de veu basat en AI - per eliminar el soroll segons la dinàmica ambiental, suprimeix eficaçment ECHO, de manera que per filtrar el soroll ambient en entorns oberts us garanteix amb un so immersiu. Mentrestant, l'altaveu NA200EX està equipat amb una matriu de micròfons digitals de sensibilitat alta - que pot identificar la distància de la font de so, ajustant automàticament el volum de so per realitzar un saldo de volum Self -.
Full - Duplex Audio i 360 graus MICS Array Na200EX SpeakPhone admet una conversa dual. Ajudeu -vos a celebrar una conferència de festes multi - a qualsevol lloc sense preocupar -vos per blocs de distància que la vostra comunicació unificada amb els vostres socis comercials per obtenir una trucada amb èxit. Na200Ex altaveu equipat amb 8 mics de sensibilitat alts - MEMS Omnidireccionals digitals per assegurar -se que tothom se senti durant la teleconferència, que és diferent del disseny tradicional de micròfon single-, aconseguint una selecció veritable de 360 graus - amunt.
Alta compatibilitat i connexions múltiples Na200ex Portable Speakone és compatible amb diversos dispositius, programari/aplicacions. No importa que utilitzeu Window7/8/10, Mac OS, Android o iOS, es pot connectar fàcilment els altaveus de la conferència. El telèfon d’altaveus NA200EX també admet telèfons softs d’ús comú com Zoom, Skype per a negocis, WebEx, Google Hangout i etc.
Disseny de l’indicador LED i mida portàtil amb caixa amb feix - Formació de tecnologia, Na200ex identifica amb precisió la posició de les persones que parlen i indiquen veus a diferents angles mitjançant llums LED. Més, la llum de l'anell us indicarà clarament el volum, la potència i l'estat de connexió de la sèrie NA200. Tenint en compte l’evecció d’empresaris, Na200ex Conference Speakone inclou una funda protectora per portar -la fàcilment. Només cal que porteu Na200Ex altaveu a l’oficina/ a casa o a l’hora de viatjar.

Speakphone sense fil professional de selecció de veu de 360 graus - UP USB Preu i especificació del micròfon USB com a continuació:


Can Daisy Chain 1 PCS de Pla d’altaveus d’expansió (per cable RJ45) i ampliar la distància de recollida de GE fins a 10m.
L’altaveu d’expansió és d’opció.

1.Delivery:
Per a comandes de mostra, tenim productes en estoc; Enviament el mateix dia quan rebem la comanda;
Per a la comanda de compra, enviarem en un termini de 3-7 dies hàbils;
2. Empaquetador:
Embalatge d'escuma a l'interior; Embalatge de cartró estàndard a l'exterior.

Informació de l'empresa

Poseu -vos en contacte amb nosaltres si esteu interessats en la selecció de veu de 360 graus professional - UP USB Preu del micròfon 10m
Especificacions tècniques de Tevo - Na200exSistema de conferències d’àudio:
| Model | Tevo - na200ex |
| Sala de reunions | 5m (16,4 peus) + |
| Gamma de recollida | 5+5 metres |
| Resposta de freqüència del micròfon | 100Hz-22kHz |
| Construït - al micròfon | 4 |
| Bluetooth | No |
| Sortida màxima | 85db |
| Resposta de freqüència dels altaveus: | 100Hz-22kHz |
| Dúplex complet | √ |
| Supressió del soroll | √ |
| Control automàtic de guanys | √ |
| Fulgació elèctrica: | AC100 ~ 240V, 50-60Hz, 12W |
| Temperatura de treball | 0 grau -50 graus (estat operatiu) |
| Humitat | 20%-85% |
| Suport del sistema operatiu | Windows / Android / iOS / Linux |
| Accesoris | 1x altaveu de la conferència; Targeta de garantia 1x |
| Interfície | 1x Tipus - B interfície; 1x interfície de xarxa RJ45; Interfície de la línia 1x |
| Alimentació | Power by USB (5V/500mA), construït - a la bateria de liti de 5200mAh; |
Etiquetes populars: Omnidireccional Conference Speakone amb 2 MICS per a Conferències de Negocis, Xina, fabricants, a l'engròs, preu, preu baix, elaborats a la Xina
Potser també t'agrada
-

Càmera de conferències amb zoom automàtic 20X totalm...
-

TEVO - Càmera de seguiment automàtic VHD4K
-

Lent de 4 mm d'enfocament fix USB 2.0 Interfície 108...
-

Càmera PTZ de 360 graus USB2.0 HD per a reunions d...
-

Altaveus de sala de conferències USB en cadena sense...
-

Càmera de zoom òptic 10X amb USB 2.0 Plug and Play p...

