Càmera de l'església de zoom òptic 20x amb HDMI USB
Model núm .:TEVO {{1 ]vl20h
* 1/2.8''Sony Sensor CMOS
* 1080p@60fps
* 20x zoom òptic amb FOV de 60 graus
* Sortides de vídeo HDMI USB
* RS232/RS485 per al controlador de joystick
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte
TENVEO VLOOP 20X Optical Zoom FHD Església PTZ Càmera de reproducció amb HDMI USB


La càmera de l'església captura cada Momnet a la impressionant claredat 1080p 60fps

ElCàmera de l'esglésiaAmb sortides de vídeo HDMI USB3.0, fàcils d’utilitzar. i amb ports RS232/RS485, fàcils de control a distància


Compatibilitat universal

Suport a la col·locació d'escriptori, muntatge de sostre, muntatge de paret i muntatge del trípode (muntatge invers)


| Model núm. | Tevo - Vl20h |
| Sensor d'imatge | 1/2.8''Sony CMOS |
| Píxels efectius | 2,38 mega píxel |
| Format de vídeo | 1080p@60/50/30/20FPS, 720p@60/50/30/25fps |
| Zoom òptic | 20x zoom òptic |
| Lent | F1.8-3.9 |
| Obertura | f =5.9-94.4 mm |
| Angle horitzontal | 52,1 grau (w) -3,4 grau (t) |
| Angle vertical | 29,3 graus (w) -1,9 graus (t) |
| Angle en diagonal | 59,8 graus (W) -3,9 graus (t) |
| Compensació de la llum de fons | Recolzament |
| Snr | >50dB |
| Enfocament | Auto / Manual |
| Reducció del soroll digital | Reducció del soroll 2D i 3D |
| Exposició | Auto / Manual |
| Interfícies de vídeo | HDMI, USB3.0 C |
| Format de compressió de vídeo | H.264, H.265, Mjpg, Yuy2 |
| Protocol de control | Visca/Pelco - d/Pelco - p; Taxa de baud: 38400/9600/4800/2400 |
| Interfície de control | RS232 (només entrada), RS485, USB3.0 C (UVC1.1) |
| Rotació de pan/inclinació | ± 175 graus, -90 graus -+90 grau |
| Velocitat de control de la paella | 0.1 -80 grau /sec |
| Velocitat de control d'inclinació | 0.1 -60 grau /sec |
| Número preestablert | L'usuari pot configurar fins a 255 presets (10 presets per IR Remot) |
| Sistemes de funcionament | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 o superior, Linux (necessari per donar suport a UVC.) |
| Tensió d’entrada | DC 12V |
| Actual d'entrada | 2.0a (Màx.) |
| Consum d'energia | 13W (Max.) |
| Guardar la temperatura | -20 graus a 60 graus |
| Emmagatzemar la humitat | 20% -90% RH |
| Temperatura de treball | De 0 grau a 40 graus |
| Humitat de treball | 20% -80% RH |
| Dimensió (w*h*d) | 171,6*192,6*171,6 mm/ 260*217*197mm (abans/ després de l’embalatge) |
| N.W. / G.W. | 1,35kg/ 2.05kg (pes/ pes brut) |
| Accessori | 1 x càmera; 1 x cable USB; 1 x adaptador de potència; 1x IR Remot Control; 1 x muntatge de paret; 1 x manual |
| Mfg. Garantia | 3 anys parts estàndard i garantia laboral |
Etiquetes populars: Càmera de l'església de Zoom FHD 20x Optical amb HDMI USB, Xina, fabricants, a l'engròs, preu, preu baix, elaborat a la Xina








