20x Optical Zoom FHD Camera de transmissió en directe Poe Ndi
Model núm .:TEVO-VL20N NDI
* 20x Zoom òptic* FHD 1080p Qualitat de la imatge, Angle de vista ampli* Sony IMX 327 1/2,8 "Sensor CMOS, 2,07 mega píxel* HDMI USB, RJ45 Sort Protocol* Protocol de xarxa: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast, etc.* Suport a la col·locació d’escriptori, muntatge de sostre, muntatge de paret i muntatge de trípod (muntatge inversa)* Suport POE/NDI: CAN POWER, Control, configurar i previsualitzar un vídeo d’eternet.
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte
20x zoom òptic i angle de vista de 61 graus
Permet satisfer fàcilment les necessitats de les sales de reunions de mida mitjana a gran. Fins i tot si feu un zoom per examinar els detalls, la imatge és com els ulls sense distorsió.

USB HDMI RJ45
Plug & Play HDMI i USB 3. 0 estan disponibles per connectar -se a TV/Monitor, format de compressió de vídeo: H.264, H.265, MJPG, YUY2, fa que la videoconferència sigui més fluenta i clara.

NDI HX Protocol de transport compatible
NDI (Interfície de dispositius de xarxa) permet als dispositius de vídeo compartir fluxos de vídeo i àudio de gran qualitat i de baixa latència a través d’una xarxa d’àrea local (LAN). Potència, control, configuració i vista prèvia de vídeo sobre un cable Ethernet.

Compatibilitat universal
Compatible amb Zoom, Skype for Business, Microsoft Lync (Teams), Voovmeeting, Cisco Webex i altres programes de conferències.

| Model núm. | Tevo-Vl20n |
| Sensor d'imatge | Sony imx 327 1/2.8 "cmos |
| Píxels efectius | 2.07MP |
| Format de vídeo | 1080p@60/50/30/20FPS, 720p@60/50/30/25fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps; yuy2/nv12/h.264/h.265/mjpg) |
| Zoom òptic | 20x zoom òptic |
| Lent | F1.6-3.5 |
| Obertura | f =5. 5-110 mm |
| Angle en diagonal | 61 graus (w) -3. 64 graus (t) |
| Compensació de la llum de fons | Recolzament |
| Snr | >50dB |
| Enfocament | Auto / Manual |
| Reducció del soroll digital | Reducció del soroll 2D i 3D |
| Exposició | Auto / Manual |
| Interfícies de vídeo | Hdmi, usb3. 0 C, rj45 |
| Format de compressió de vídeo | H.264, H.265, Mjpg, Yuy2 |
| Lan | Port Ethernet adaptatiu de 10m/100m; Suport a Poe IEEE802.3AF |
| Protocol de xarxa | Ndi|Hx2, RTSP, RTMP, Onvif, GB28181; Suport a Visca sobre IP |
| Protocol de control | Visca/Pelco-D/Pelco-P; Taxa de baud: 38400/9600/4800/2400 |
| Interfície de control | RS232 (només entrada), rs485, usb3. 0 C (uvc1.1), rj45 |
| Rotació de pan/inclinació | ± 175 graus, -90 grau -+90 grau |
| Velocitat de control de la paella | 0. 1 -80 grau /sec |
| Velocitat de control d'inclinació | 0. 1 -60 grau /sec |
| Número preestablert | L'usuari pot configurar fins a 255 presets (10 presets per IR Remot) |
| Sistemes de funcionament | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 o superior, Linux (necessari per donar suport a UVC.) |
| Tensió d’entrada | DC 12V |
| Actual d'entrada | 2. 0 a (max.) |
| Consum d'energia | 13W (Max.) |
| Guardar la temperatura | -20 grau a 60 graus |
| Emmagatzemar la humitat | 20% -90% rh |
| Temperatura de treball | 0 grau a 40 graus |
| Humitat de treball | 20% -80% rh |
| Dimensió (w*h*d) | 171,6*192,6*171,6 mm/ 260*217*197mm (abans/ després de l’embalatge) |
| N.W. / G.W. | 1,35kg/ 2.05kg (pes/ pes brut) |
| Accessori | 1 x càmera; 1 x cable USB; 1 x adaptador de potència; 1x IR Remot Control; 1 x muntatge de paret; 1 x manual |
| Mfg. Garantia | 3 anys parts estàndard i garantia laboral |
Etiquetes populars: 20x Optical Zoom FHD Streaming Live Camera Poe Ndi, Xina, fabricants, a l'engròs, preu, preu baix, elaborat a la Xina










