Ai Auto Tracking Streaming Live Streaming Camera 1080p@60fps 30x Zoom òptic
Model: Tevo - VHD630A
* 1/2.8''Sony CMOS, 2,07 mega píxel, cristall hd1080p@60fps Qualitat del vídeo
* Angle de vista d'amplada de 70 graus + 30 x Zoom òptic - adequat per a habitació de mitjana a gran
* Poe recolzat
* Moviment PTZ precís, suau i silenciós (Pan: 350 graus, inclinació: 180 graus)
* 2D i 3D NR per obtenir la millor qualitat del vídeo en diferents condicions d’il·luminació
* Sortides de vídeo USB/HDM1/SDI/RJ45
* Terminals de control de suport com el teclat Joysticker (RS232, RS485) i IR remot
* Suport de suport de sostre, muntatge de paret i muntatge del trípode (muntatge invers)
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte

TENVEO va actualitzar SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI - Seguiment 30x 1080p 60FPS CAMERA PTZés ideal per capturar i transmetre serveis d’església, esdeveniments de culte, activitats governamentals, conferències, concerts en directe, llançament de productes, streaming d’estudi i emissions en directe.

Característiques principals:
* 1/2.8''Sony CMOS, 2,07 mega píxel, cristall hd1080p@60fps Qualitat del vídeo,
* Smart Auto - Seguiment i emmarcament automàtic
* La tecnologia avançada de reducció de soroll 2D/3D redueix encara més el soroll alhora que garanteix una claredat de la imatge elevada
* Simultània 3G - SDI, HDMI, USB, IP Streaming de vídeo, fàcilment per a la producció de vídeo professional
* Protocol de control múltiple i protocol de xarxa
* Suport de suport de sostre, muntatge de paret i muntatge del trípode (muntatge invers)

Configuració preestablert fàcil
Desplaceu -vos a les posicions preestablertes (10 presets mitjançant control remot IR, 255 via Pelco, 64 via visca) per a una seqüència de tancament -. Proporcioneu la interfície RS485 i RS232 per al control del teclat.

Compatibilitat universal
Funciona amb la majoria de videoconferències i programari de transmissió en directe com Zoom, Skype, OBS, Facebook Live, WebEx, Polycom, Microsoft Lync, Cisco i Bluejeans, etc.

Mètode de control diferent
USB simultània, hdmi, 3g - SDI i IP/NDI SUPORTS. RS232/RS485/IR remot amb control múltiple i protocol de xarxa.

Instal·lació múltiple
Suport als ordinadors de sobretaula, muntatge de sostre, muntatge de paret i muntatge del trípode (muntatge invers).

| Model núm. | Tevo - VHD630A |
| Sensor | 1/2.8'' |
| Píxels efectius | 2.07MP |
| Senyals de vídeo | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zoom | 30x zoom òptic |
| Lent | f =4.6 mm ~ 138mm |
| Obertura | F1.8 ~ F3.6 |
| Angle horitzontal | 62,3 grau ~ 2,31 graus |
| Angle vertical | 36,1 grau ~ 1,29 grau |
| Angle en diagonal | 69,5 graus ~ 2,63 graus |
| Zoom digital | 8X |
| Sortida de vídeo | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Estàndard de senyal | NTSC/PAL |
| Interfície de control | RS232, RS485, USB, NET |
| Llançadora | 1/30s ~ 1/10000s |
| Equilibri blanc | Automòbil, interior, exterior, únic, manual, var |
| Compensació de la llum de fons | Recolzament |
| Reducció del soroll digital | Reducció del soroll digital 2D i 3D |
| Taxa de baud | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Protocol de control | Visca, Pelco - d, Pelco - P |
| Protocol USB | UVC 1.1 |
| Il·luminació mínima | 0,5 luxe @ (F1.8, AGC ON) |
| Snr | Més gran o igual a 50dB |
| Rotació horitzontal | 350 graus (± 175 graus) 0,1 graus /s-100 graus /s |
| Rotació vertical | 180 graus (± 90 graus) 0,1 graus /s-80 graus s |
| H & V Flip | Recolzament |
| Imatge Congelar | Recolzament |
| Poe | Recolzament |
| Nombre de preestabliment | 255 |
| Precisió preestablerta | 0,1 graus |
| Funcions IPC | |
| Format de codificació de vídeo | H.264/H.265/MJPG |
| Flux de vídeo | Corrent principal, sub -stream |
| Resolució principal del flux | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540, etc. |
| Resolució de Sub Stream | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408, etc. |
| Vida de bits de vídeo | 32kbps ~ 102400kbps |
| Tipus de velocitat de bits | Velocitat variable, velocitat fixa |
| Velocitat de marc | 50Hz: 1fps ~ 50fps, 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Compressió d'àudio | Aac |
| Velocitat de bits d'àudio | 96kbps, 128kbps, 256kbps |
| Protocol de xarxa | SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast, etc. |
| Interfície d'entrada/sortida | |
| Sortida HD | 1xhdmi 1x3g - sdi: tipus bnc, 800mvp - p, 75Ω, al llarg de SMPTE 424M estàndard |
| Lan | 1xrj45: 10m/100m Interfície Ethernet, POE (802.3AF) |
| Interfície d'àudio | 1-ch: interfície d'àudio de 3,5 mm, línia 1-ch: interfície d'àudio de 3,5 mm, línia a la línia |
| USB | 1XUSB3.0: Jack femení de tipus B |
| Interfície de comunicació | 1xrs232 En: 8pin min din, màxima distància: 30m, protocol: visca/Pelco - d/Pelco - p 1XRS232 OUT: 8pin Min Din, Distància màxima: 30m, Protocol: Visca Network Ús només 1xrs485: 2pin Phoenix Port, Distància màxima: 1200m, protocol: Visca/Pelco - d/Pelco - p |
| Jack de potència | Tipus Jeita (DC a 12V) |
| Especificació general | |
| Alimentació | DC 12V/2A |
| Consum d'energia | 12W |
| Mida del producte | 247.1*152*169,6mm / 285*217*197mm (abans / després de l'embalatge) |
| Pes del producte | 1,37kg / 2,45kg (pes / pes brut) |
Etiquetes populars: AI AUA SERGELLAMENT DE Streaming en directe PTZ Camera 1080p@60FPS 30x Zoom òptic, Xina, fabricants, a l'engròs, preu, preu baix, elaborat a la Xina




