Solució de videoconferència barata
Interfície USB3.0
Hd1080p 2,38 mega píxel
Angle ampli de 118 graus
Pan: 0-355 Grau inclinat: +/- 60 graus
RS-232, RS-422, RS-485, control remot IR
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte
Càmera de vídeo USB HD 1080p per a sales de conferències
Càmera d'inclinació de la panoràmica de zoom òptic 3x
Disseny elegant i intel·ligent
Connectivitat de connexió i reproducció USB3.0
Crystal Clear HD1080P Qualitat de la imatge
Moviment PTZ precís, suau i silenciós
Preset: 10 mitjançant configuració remota IR (255 via RS232)
Sensor CMOS de 1/2,8 polzades d'alta qualitat, 2,1MP (16: 9)
Qualitat superior amb material de lent de vidre complet
Camp de vista d'ample de 118 graus sense distorsió de vídeo
Solució de videoconferència barata
Suport de sostre de suport, muntatge de paret i muntatge del trípode (muntatge invers)
2D i 3D NR per obtenir la millor qualitat del vídeo en diferents condicions d’il·luminació
Suport a Visca, Pelco - P i Pelco - protocol D, RS232/RS485 Control de la càmera
Compatible amb la majoria de programes i plataformes de videoconferència més importants



Embalatge i enviament
1.Delivery:
Per a comandes de mostra, tenim productes en estoc; Enviament el mateix dia quan rebem la comanda;
Per a comandes de compra, enviarem en un termini de 3-7 dies hàbils;
2. Empaquetador:
Embalatge d'escuma a l'interior; Embalatge de cartró estàndard a l'exterior.

| Sensor | 1/2.8''Sony CMOS |
| Pixel efectiu | 2,38 mega píxel |
| Pixel de sortida de vídeo | 1080p@60/50/30/20FPS, 720p@60/50/30/25fps |
| Zoom | Zoom òptic 3x |
| Lent | f =2.38-7 mm |
| Obertura | F1.96-3.64 |
| Angle horitzontal | 103,69 graus (w) -42,12 grau (t) |
| Sortida de vídeo | USB 3.0 |
| Resolució de vídeo | 1080P (1920 *1080) |
| Estàndard siginal | NTSC/PAL |
| Posició preestablerta | 64 |
| Control Temernal | RS-232, RS485 |
| Llançadora | 1/30S-1/10000S, AUTO |
| Taxa de baud | 38400/9600bps |
| Protocol de control | Visca, Pelco - d, Pelco - P (RS-232, RS485) |
| Protocol USB | UVC1.1 |
| Il·luminació mínima | 0,1Lux |
| Snr | Més gran o igual a 50dB |
| Format de codificació de vídeo | H.264, Mjpeg, Yuv |
| Rotació horitzontal | 350 graus (± 175 graus) 0,1 graus /s-100 graus /s |
| Rotació vertical | 90 graus (± 45 graus) 0,1 graus /s-80 graus s |
| Subministrament elèctric | DC 12V/2A |
| Comsumpció de potència | 12W |
Etiquetes populars: Solució de videoconferència barata, Xina, fabricants, a l'engròs, preu, preu baix, elaborat a la Xina












