HDMI Church Streaming Live PTZ Camera 20x Zoom òptic
Model: TEVO-VHD20U
* Zoom òptic 20x
* Angle en diagonal de 60 graus
* 1/2.8''Sony Sensor CMOS
* 2,38 mega píxel, 1080p@60fps
* Sortides de vídeo USB HDMI
* Moviment PTZ precís, suau i silenciós (Pan: 350 graus, inclinació: 180 graus)
* 2d i 3d nr
* Preset: 10 mitjançant configuració remota IR (256 via RS232)
* Suport a Visca, Pelco-P i Pelco-D Protocol, Rs232/RS485/IP/IR Remot
* Suport a la col·locació d'escriptori, muntatge de sostre, muntatge de paret i muntatge del trípode (muntatge inversa)
* Compatible amb la majoria de programes i plataformes de videoconferència més importants
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte
TENVEO USB3. 0/HDMI 20x Optical Zoom FHD 1080p Església en directe PTZ Càmera

Actualitzeu la vostra experiència de col·laboració virtualTENVEO USB3. 0/HDMI 20x Optical Zoom FHD 1080p 60FPS PTZ Càmera de conferència.La solució professional per capturar visuals impressionants durant videoconferències, serveis de l’església, esdeveniments de culte, formacions de grups, sessions d’educació i transmissions en directe.


【𝐅𝐇𝐃 𝟏𝟎𝟖𝟎𝐏 𝟔𝟎𝐅𝐏𝐒 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 Captura tots els detalls i proporciona una experiència immersiva amb la càmera de la sala de conferències PTZ de TENVEO FHD 1080p 60fps. Amb el seu zoom òptic 20x, el sensor CMOS 1/2.8 '', 2,38 megapíxels, ara podeu capturar visuals impressionants detallats que donin vida a les vostres reunions o esdeveniments virtuals. La lent de gran angular garanteix que cap participant no queda fora del marc, mentre que el zoom òptic 20x permet primer pla de parlants i presentadors clau.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 La càmera PTZ de Tenveo es pot controlar de forma remota per girar 350 graus (± 175 graus) horitzontalment i 180 graus (± 90 graus) verticalment de manera precisa, suau i silenciosa. També és compatible amb 10 configuracions de presets a través del control remot IR i està disponible per configurar 255 presets mitjançant interfícies RS232 i RS485 per al control professional. La forma convenient podria controlar ràpidament la paella de la càmera PTZ, inclinar-se, fer zoom i traslladar-se a la posició preestablerta per a la seqüència de primer pla.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 La càmera de videoconferència de tenveo admet canals de sortida de vídeo inclosos USB3. 0 i HDMI. Connecteu -vos perfectament a plataformes de videoconferència populars com Skype, Zoom, OBS i YouTube mitjançant USB3. 0 o HDMI. Mentrestant, es pot produir simultàniament el vídeo MAX 1080p@60FPS de la transmissió en directe HDMI (MJPG/H.264/H.265). És una solució perfecta per a reunions en línia de petites o mitjanes empreses.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 La càmera PTZ pot ser compatible amb el programari popular de vídeo/trobada actual, inclosos Zoom, Skype, YouTube, Facebook Messenger, Teams, Facetime, Google Hangout, OBS, Google Meet, etc. Admet Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android o superior. La càmera de streaming també s’utilitza àmpliament en trucades de vídeo, videoconferències, cursos en línia, emissions en directe de l’església, conferències universitàries, tele-medicina, formació remota, entrevistes remotes, educació a distància, etc.

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 La càmera web de la conferència admet l'escriptori, el monitor, el trípode, la paret o el sostre (muntatge de paret i els cargols de muntatge inclosos).

| Model núm. | Tevo-VHD20U |
| Sensor | 1/2.8''Sony CMOS |
| Píxels efectius | 2,38 mega píxel |
| Senyals de vídeo | 1080p@60/50/30/20FPS, 720p@60/50/30/25fps |
| Zoom | 20x zoom òptic |
| Lent | f =5. 9-94. 4mm |
| Obertura | F1.8-3.9 |
| Angle horitzontal | 52.1 graus (w) -3. 4 graus (t) |
| Angle vertical | 29,3 graus (w) -1. 9 graus (t) |
| Angle en diagonal | 59,8 graus (w) -3. 9 graus (t) |
| Sortida de vídeo | USB 3. 0, hdmi |
| Format de codificació de vídeo | H.264, H.265, Mjpg, Yuy2 |
| Resolució de vídeo | 1080p (1920 *1080), etc. |
| Estàndard de senyal | NTSC/PAL |
| Posició preestablerta | L'usuari pot configurar fins a 255 presets (10 presets per IR Remot) |
| Interfície de control | Rs -232 (només entrada), rs -485, USB |
| Llançadora | 1/30S -1/10000s, automàtic |
| Taxa de baud | 2400/4800/9600/38400bps |
| Protocol de control | Visca, Pelco-D, Pelco-P (rs -232, rs -485) |
| Protocol USB | UVC1.1 |
| Il·luminació mínima | 0. 1Lux |
| Snr | Més gran o igual a 50dB |
| Rotació horitzontal | 35 0 grau (± 175 graus) 0,1 graus /s -100 grau /s |
| Rotació vertical | 18 0 grau (± 90 graus) 0,1 graus /s -80 grau s |
| Alimentació | DC 12V/2A |
| Consum d'energia | 12W |
| Temperatura de treball | 0 grau a 40 graus |
| Humitat laboral | 20% -80% rh |
| Guardar la temperatura | -20 grau a 60 graus |
| Emmagatzemar la humitat | 20% -90% rh |
| Mida del producte | 247.1*152*169,6mm / 285*217*197mm (abans / després de l'embalatge) |
| Pes del producte | 1,37kg / 2,45kg (pes / pes brut) |
Etiquetes populars: Església HDMI Streaming en directe PTZ Camera 20x Zoom òptic, Xina, fabricants, a l'engròs, preu, preu baix, elaborat a la Xina












