
Càmera gran angular Usb
Resolució 4K USB2.0 sortida de vídeo
Panorama: {{0}} graus Inclinació: 0 graus ~ 120 graus
Gran angular enfocament fix de 124 graus
RS-232, RS-485, comandament a distància IR
1/2,7" HD Color CMOS de 8 megapíxels
Qualitat superior amb material de lent de vidre complet
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte
Càmera gran angular USB TEVO-UHD4K


Visió general del producte de la càmera gran angular USB:
Càmera de panoràmica i inclinació d'enfocament fix
Disseny elegant i intel·ligent
Connectivitat USB2 Plug & Play.0
Qualitat d'imatge HD1080P nítida
Moviment PTZ precís, suau i silenciós
Preestablert: 9 mitjançant la configuració remota IR (256 mitjançant RS232)
Sensor CMOS d'1/2,7 polzades d'alta qualitat, 8,29 MP (16:9).
Qualitat superior amb material de lent de vidre complet
Camp de visió ample de 124 graus sense distorsió de vídeo
Suport de muntatge de sostre, de paret i de trípode (muntatge invers)
NR 2D i 3D per a la millor qualitat de vídeo en diferents condicions d'il·luminació
Admet el protocol Visca, Pelco-P i Pelco-D, control de càmera RS232/RS485
Compatible amb la majoria de programes i plataformes de videoconferència líders



| Model núm. | UHD4K |
| Sensor | 1/2,8''SONY CMOS |
| Píxels efectius | 8,29 megapíxels |
| Senyals de vídeo | 4K@30/25fps,2K@30/25fps,1080p@30/25fps |
| Zoom | Zoom digital de 5x |
| Lent | f=2,2 mm |
| Abertura | F1.8 |
| Angle horitzontal | 124 graus |
| Angle vertical | 71 graus |
| Angle diagonal | 116 graus |
| Sortida de vídeo | USB 2.0 |
| LAN | / |
| Protocol de xarxa | / |
| Format de codificació de vídeo | MJPEG, YUY2 |
| Resolució de vídeo | 4K (3840*2160), etc |
| Estàndard Signal | NTSC/PAL |
| Posició predeterminada | L'usuari pot configurar fins a 64 presets (10 presets mitjançant el comandament IR) |
| Interfície de control | RS-232 (només entrada), RS-485, USB |
| Obturador | 1/30 s-1/10.000 s, automàtic |
| Velocitat de transmissió | 38400/9600 bps |
| Protocol de control | VISCA, PELCO-D, PELCO-P(RS-232, RS485) |
| Protocol USB | UVC1.1 |
| Il·luminació mínima | 0.1 lux |
| SNR | Superior o igual a 50 dB |
| Rotació horitzontal | 350 graus (±175 graus) 0,1 graus /s-100 graus /s |
| Rotació vertical | 180 graus (± 90 graus) 0,1 grau /s-80 grau s |
| Font d'alimentació | DC 12V/2A |
| Consum d'energia | 12W |
| Temperatura de treball | 0 grau ~+50 grau |
| Humitat de treball | 0~95% HR |
| Mida del producte | 212*160*172mm/260*217*197mm (abans/després de l'embalatge) |
| Pes del producte | 1,25 kg / 2,05 kg (pes net / brut) |
Etiquetes populars: càmera gran angular usb, Xina, fabricants, venda a l'engròs, preu, preu baix, fet a la Xina




