Cambra Web Video Conferència TEVO-HD9618 HD 1080P amb PTZ HD-SDI Sortida HDMI DVI
Mar 24, 2017
Model No.: TEVO-HD9618
Vídeo: Vídeo
Comunicació: amb connexió de cable
OEM: ODM
Sensor: 1 / 2,8 "Exmor CMOS
Lent: 18 X zoom òptic, zoom digital de 12 x
Una funció de sortida de vídeo: HDMI, 3G-SDI, YPbPr, CVBS, DVI-I
Idioma: Anglès o bé especificant
Marques: PUES o com personalitzar
Especificació: 220x160x160mm
Codi HS: 8525
Tipus: Sistema de videoconferència
Composició: CMOS
Color: Negre
Termini de lliurament: 3 dies després del pagament
Píxels efectius: 3,27 mega píxels
Sistema de senyal: 1080 60p / 50p
Interfície de control de la càmera: RS-232C / RS-422
OSD: Sí
El paquet neutral o com personalitzar: Transport de comandes
De: Xina
Descripció del producte:
TEVO-HD9618 és la nostra càmera de vídeo conferència d'alta definició intel·ligent de marca d'alt, amb el mòdul, 3.27MP imatge d'alta resolució que proporciona. Tots els paràmetres de la càmera i pa / tilt / zoom a distància el funcionament de control de comunicacions d'alta velocitat. La tecnologia patentada única estirada acte (d'escriptori o instal·lació al sostre), amb 255 presets, ajust de PTZ multifuncional. RS232 i control remot RS422 (VISCA, PELC P protocol / D) d'interfície.
Camp d'Aplicació:
Cambra de videoconferència HD TENVEO ha estat àmpliament utilitzat en la videoconferència, sala de conferències, la telepresència, conferència amb diversos participants, aprenentatge a distància, les institucions educatives, la formació corporativa, reunió de negocis, el govern, la telemedicina, l'habitatge de culte, la comunicació per Internet, monitoratge, etc. tribunals
Característiques del producte:
1. Full HD 1080P 50/60
2. 240 vegades la relació de zoom variable (20 x zoom òptic amb 12 x zoom digital)
3. 1 / 2.8 "Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G-SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI de sortida d'imatge de forma simultània
5. sortida del senyal HD i SD simultàniament
protocol 6. VISCA i PELCO P / D suportat
7. Un controlador remot amb quatre càmeres
aliatge 8. alta capdavall, disminuir la temperatura de la cambra, assegureu-vos de sortida de la imatge de manera constant
9. incorporat en l'accés a Internet RJ45, suport 10M / 100 internet
10. 255 valors predefinits posicions per PC o controlador de teclat, 254 adreces es poden establir, identifiquen automàticament
11. mètodes Multi de control disponibles, / 485 controls de sèrie suport RS232, hi ha necessitat de canviar còdec
12. Compatible amb els principals videoconferència i el còdec de captura de conferència
Paràmetres de la tecnologia:
| MODEL | TEVO-HD9618 |
| sensor | 1 / 2.8 "Exmor CMOS |
| píxels efectius | 2.1 |
| Format de vídeo | 1080P / 60, 1080P / 50, 1080P / 30, 1080P / 25, 1080i / 60, 1080i / 50, 720P / 60, 720P / 50, 720P / 30, 720P / 25 |
| ZOOM | zoom òptic de 18x |
| Sant Martí | Acte / Manual |
| El camp Angle de visió | 2.9 & # 176; (T) -55,4 & # 176; (W) |
| focus | Acte / Manual / de tecles |
| Min. il·luminació | 0,5 Lux / 0.095lux |
| balanç de blancs | Acte / Manual |
| S / N | & # 8805; 50dB |
| obturador electrònic | 1 a 1 / 10000S |
| Reducció de soroll digital | 2D / 3D |
| Compensació de llum de fons | On / Off |
| preestablert | 255 |
| Pa / Tilt de l'angle de rotació | Pa & # 177; 170 & # 176 ;, Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pa / Tilt velocitat | ,1-180 & # 176; (Pa), 0,1-120 & # 176; (inclinació) |
| Terminal de Control | RS-232C / RS-422 |
| control Protocol | VISCA, Pelco-P / D |
| Interfície de sortida de vídeo | SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI, CVBS |
| Temperatura de l'operació | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| poder | DC12V |
| Consum energètic | 12W |
| pes | 2,5 kg |
| Paràmetres de la xarxa | |
| Xarxa de vídeo de codificació | MJPEG, H.264, perfil alt |
| codificació Estàndard | 1080P (1920 * 1080) fins a 30 quadres / seg, 720P (1280 * 720) fins a 30 quadres / seg, D1 (720 * 576) fins a 25 quadres / seg |
| Protocol de xarxa | L2TP, IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, QoS, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, SNMP, SIP, GB / T28181, de ONVIF |
| flux d'àudio | AAC-LC boardband codificació d'àudio, so d'alta qualitat. |
| Interfície de xarxa | Bulti-en l'accés a Internet RJ45, suporta dades d'Internet 10 M / M 100 |
Els nostres serveis:
1, Garantia de dos anys
2, els serveis d'OEM i ODM (idioma, logotip, ect embalatge disponible)
3, lliurament ràpid (3-10 dies després del pagament rebut)
4, TT / Paypal acceptable
Tenveo tecnologia de vídeo Co, Ltd va ser fundada el 2001, fabricant professional de la càmera de vídeo conferència, amb el CE, FCC, ISO9001: 2008 certificats. Ens comprometem a subministrar alta tecnologia, alta qualitat i solucions de videoconferència humanitzats. OEM i ODM està disponible.
Esperança de cooperar amb vostè!
Contacte:
Correu electrònic: sales02@tenveo.com
Correu electrònic: sales02@tenveo.com
Facebook: Xiaoling Ning
Twitter: Kerry Ning
Skype: +8618677780472
El que 's aplicació: 86-18677780472
Xerrem: 18677780472
QQ: 936923808
Comercial de l'encarregat: cn1520308805nqcx



