Tecnologia de la càmera HD 1080P 3xoptical zoom Millor càmera USB 2.0 Vídeo Conference (TEVO-VX3-1080)
Mar 24, 2017
Model No.: TEVO-VX3-1080
Color: Plata
Termini de lliurament: 2 dies després del pagament
Píxels efectius: 2,1 mega píxels
Una funció de sortida de vídeo: USB 2.0
Format de vídeo: 1080p, 720p
Marques: TENVEO
Dimensió (LxWxH): 240 x 95 x 145 mm / 330 x 285 x 130 mm (abans / després d'embalatge)
Sensor: 1 / 2.7 "HD color CMOS
Lent: 3 X Optical
Certificat: CE, FCC, ISO9001: 2008, RoHS
Vídeo: http://www.tenveo-video-conference.com/
Estat: nou
Certificació: CE, RoHS, ISO, FCC
El paquet neutral o com personalitzar: Transport de comandes
De: Xina
Tecnologia de la càmera HD 1080P 3xoptical zoom Millor càmera USB 2.0 Vídeo Conference (TEVO-VX3-1080)
TEVO-VX3-1080 combina la sortida de vídeo digital d'alta 1080P amb la comoditat de la tradició USB 2.0, que proporciona un mètode per a la comercialització per a la construcció de videoconferència econòmica. Càmera de vídeo conferència 2.0 USB, amb 2,1 MP sensor CMOS de color, imatge de la qualitat d'imatge d'alta resolució de sortida que arriben a 1080p / 30 i 720/30 .Support RS232C i RS422 control remot (VISCA de Sony, PELCO P protocol / D) d'interfície, per a tots i configuració de la càmera pa / tilt / zoom a distància operació de control de comunicació d'alta velocitat, ajust de PTZ multifuncional.
Camp d'Aplicació:
Cambra de videoconferència HD 2.0 PUES USB proporciona una solució a la mesura ideal per a la conferència de vídeo a distància, educació a distància, la comunicació mèdica i remot d'Internet i així successivament, des de l'espai de treball obert a espai d'oficina privada i sala de conferències. Aquesta càmera, amb alta qualitat, es convertirà en la seva elecció exclusiva.
dimensions:
Unitat principal:
accessoris:
Començament ràpid:
Paràmetres de la tecnologia:
| MODEL | TEVO-VX3-1080 |
| Sens r | CMOS de color 1 / 2,7 HD |
| píxels efectius | 2.1MP |
| Vídeo F ormato | 1080p30, 720p30 |
| ZOOM | 3X de zoom |
| Cruise Line | 4 línies |
| posició preestablerta | 64 |
| focus | Acte / Manual / de tecles |
| Min. Il Lumination | 5.0Lux a F2.0 |
| balanç de blancs | Acte / Manual |
| S / N | > 50dB |
| S Hutter electrònica | 1 a 1 / 30s |
| Reducció de soroll digital | / |
| OMPENSACIÓN C retroiluminació | On / Off |
| preestablert | 255 |
| Pa / Tilt de l'angle de rotació | 360 ° |
| Pa / Tilt velocitat | 1-280 ° / S (Pa), 1-100 ° / S (Tilt) |
| Terminal de Control | RS-232C / RS-422 |
| control Protocol | VISCA, Pelco-P / D |
| Interfície de sortida de vídeo | USB 2.0 |
| Temperatura de l'operació | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| poder | DC12V |
| Potència C ONSUMO | 12W |
| pes | 1.72kg |
Els nostres serveis:
1, Garantia de dos anys
2, els serveis d'OEM (idioma, logotip, etc. packageing disponible)
3, lliurament ràpid (2 dies després del pagament rebut)
4, TT / Paypal acceptable
Tenveo tecnologia de vídeo Co, Ltd va ser fundada el 2002, fabricant professional de la càmera de vídeo conferència, amb el CE, FCC, certificació ISO9001: 2008. Ens comprometem a subministrar alta tecnologia, alta qualitat i solucions de videoconferència humanitzats. OEM i ODM està disponible.
Don`t hestiate posar-se en contacte amb mi per a qualsevol informació.
Esperança de cooperar amb vostè!
Dir.: Room511-514, Fengtian nova tecnologia, Nord Xuegang Road, Longhua nova dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (+8613657740706)
QQ: 451810239

