Cambra de videoconferència TEVO-V1080 PTZ 1080P bona qualitat de Conferència Útil de Xat USB
Mar 25, 2017
Model No.: TEVO-V1080
Color: Plata
Termini de lliurament: 3 dies després del pagament
Píxels efectius: 2,1 mega píxels
Una funció de sortida de vídeo: USB 2.0
Idioma: Anglès
Protocol: Visca, Pelco-D / P
Personalitzat: personalitzat
Marques: PUES
Especificació: 135 * 145 * 150mm
Codi HS: 8525
Vídeo: Vídeo
OEM: ODM
Sensor: 1 / 2.8 "HD color CMOS
Lent: Focus fix
OSD: Sí
Certificat: CE, ISO9001
Estat: nou
Certificació: CE, RoHS, ISO, FCC
El paquet neutral o com personalitzar: Transport de comandes
De: Xina
Descripció del producte:
TENVEO combina la sortida de vídeo digital d'alta 1080P amb la comoditat de la tradició USB 0.0 2, proporcionant un mètode per a la comercialització per a la construcció de videoconferència econòmica. 2 USB càmera de vídeo conferència de 0,0, amb 2. 2 MP sensor CMOS de color i d'alta resolució d'imatge de qualitat d'imatge que arriben a 1080P / 3 0 i 720/30. RS232C suport i control remot RS422 (VISCA, protocol / D PELC P) d'interfície, per a tots els paràmetres de la càmera i pa / tilt / zoom a distància operació de control de comunicació d'alta velocitat, configuració PTZ multifuncional.
Camp d'Aplicació:
TEVO USB 2 Cambra de videoconferència HD 0.0 proporciona una solució a la mesura ideal per a la conferència de vídeo a distància, educació a distància, la comunicació mèdica i remot d'Internet i així successivament, des de l'espai de treball obert a espai d'oficina privada i sala de conferències.
Característiques del producte:
1. Adoptant 2. 2 MP píxels efectius, 1/2. 8 "Exmor CMOS,
2. Format de vídeo: MJPEG 1080P / 720P 30/30
3. 10 x òptic, 12 x digitals
4. interfície USB 2.0, plug and play
5. Interfície USB 2.0, l'accés al control PTZ i ZOOM
6. internacionalment pionera tecnologia de motor ultra-silenciós, fent PTZ giri en silenci
7. 128 valors predefinits i 255 cascades d'adreces de protocol d'extensió
8. VISCA iniciativa domèstica i el protocol de la tecnologia d'identificació automàtica / D PELC P, hi ha necessitat de canviar el codi o el menú
9. original dissenyada tecnologia estirada acte (escriptori / instal·lació al sostre)
Paràmetres de la tecnologia:
| MODEL | TEVO-V1080 |
| Sens r | 1 / 2.7 "CMOS de color HD |
| píxels efectius | 2. 2 MP |
| Vídeo F ormato | 1080p30, 720P 30 |
| ZOOM | focus fix |
| Sant Martí | Acte / Manual |
| Angle F ield de V IEW | 56 & # 176; (W) |
| focus | Acte / Manual / de tecles |
| Min. Il Lumination | 0,2 Lux /0.005Lux |
| balanç de blancs | Acte / Manual |
| S / N | & # 8805; 50dB |
| S Hutter electrònica | 1 a 1/10000 s |
| Reducció de soroll digital | 2D / 3D |
| OMPENSACIÓN C retroiluminació | On / Off |
| preestablert | 255 |
| Pa / Tilt de l'angle de rotació | Pa & # 177; 170 & # 176; , Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pa / Tilt velocitat | ,1-180 & # 176; (Pa), 0,1-120 & # 176; (Inclinació) |
| Terminal de Control | RS-232C / RS-422 |
| control Protocol | VISCA, Pelco-P / D |
| Interfície de sortida de vídeo | USB 2.0 |
| Temperatura de l'operació | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| poder | DC12V |
| Potència C ONSUMO | 12W |
| pes | 1,6 kg |
dimensions:
240 x 95 x 145 mm / 330 x 285 x 130 mm (abans / després d'embalatge)
Vista de la interfície
accessoris:
DC 12V adaptador de corrent, control remot IR, manual, RS-232C línia de control sèrie, cable USB 2.0 (5 metres), Suports i cargols.
Començament ràpid:
Els nostres serveis:
1, Garantia de dos anys
2, els serveis d'OEM i ODM (idioma, logotip, ect embalatge disponible)
3, lliurament ràpid (3-10 dies després del pagament rebut)
4, TT / Paypal acceptable
TEVNVEO tecnologia de vídeo Co, Ltd va ser fundada el 2002, fabricant professional de la càmera de vídeo conferència, amb el CE, FCC, certificació ISO9001: 2008. Ens comprometem a subministrar alta tecnologia, alta qualitat i solucions de videoconferència humanitzats. OEM i ODM està disponible.
Don`t hestiate posar-se en contacte amb mi per a qualsevol informació.
Esperança de cooperar amb vostè!
Correu electrònic: sales02@tenveo.com
Facebook: Xiaoling Ning
Twitter: Kerry Ning
Skype: Kerry Ning
El que 's aplicació: + 8618677780472
Xerrem: 18677780472
QQ: 936923808
Comercial de l'encarregat: cn1520308805nqcx

