Conference Micròfon altaveu per a grans conferències de conferència Omnidireccional Cadena de margarides
Model: Tevo - m5bex
* Connecteu els dos altaveus amb el cable d'àudio de 3,5 mm
* Dos altaveus també es poden utilitzar per separat
* 8 Array MICS Professional Per aconseguir 360 graus OMNI - recollida de so direccional, el radi d'àudio màxim pot ser de fins a 12m × 15m (39,37 peus × 49,2 peus)
* Moving Office: Built - a la bateria recarregable de 8000AMH amb fins a 17 hores de música
* Tecnologia DSP avançada, cancel·lació d'eco dúplex complet
* Bluetooth, Dongle sense fils, connexió USB, fàcil d’utilitzar: es connecta en segons a ordinador portàtil, telèfon intel·ligent i tauleta.
* Indicadors LED
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte
TENVEO M5BEX OMNIDIRECTIAL CHAIN CHAIN CHAIN CHAIN PARLOPOPLE PER A GRAN CONFERMENT




| Model núm. | Tevo - m5b - ex |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Pila | 8000mAh (construït - a la bateria de liti); Temps de música (fins a 17 hores); Durada de la bateria (trucada) fins a 27 hores; Temps de càrrega més ràpid: 3 hores; Temps de càrrega regularment: 6 hores (suport de càrrega PD2.0/3.0, amb potència màxima de fins a 18W) |
| Tipus de connexió | USB/Bluetooth/Wireless/Jack 3,5mm (Daisy - La versió de la cadena té 2x3.5mm jack) |
| Mida de la sala de reunions per a altaveus únics | 15-30㎡ |
| Mida de la sala de reunions per a altaveus de la cadena de margarides | 30-60㎡ |
| Reunió amb Single SpeakerPhone | Fins a 15 assistents |
| Reunió amb Daisy Chain Speakone | Fins a 20-30 assistents |
| Gamma de recollida per a un altaveu únic | 6 metres (19,68 peus) |
| Gamma de recollida per a altaveus de la cadena de margarides | 12 metres (39,37 peus) |
| Micròfons | 4x Array MICS de silici analògic |
| Tipus de micròfon | OMNI - Direccional (rang de recollida de 360 graus) |
| Sensibilitat al micròfon | -38db |
| Volum de l'altaveu | 120db |
| Snr | 62db |
| Reducció del soroll | Sí |
| Àudio dúplex complet | Sí |
| Aec | Sí |
| Rang de freqüències | 100Hz a 20kHz |
| Parlant | 5W/120dB |
| Interfície | 1 x Tipus - C, 1 x 3,5 mm port de cadena Daisy, 1 x 3,5 mm de port d'àudio |
| Requisits del sistema | Windows 7/8/10 o superior, macOS 10.7 o superior, Chrome OS V29.01547 o superior |
| Assistència de l'aplicació | Programari: Skype, Facetime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, XSplit, etc. |
| Temperatura de treball | -10 graus -+50 grau |
| Temperatura d'emmagatzematge | -10 graus -+45 grau |
| Humitat d’emmagatzematge | 20% - 90% rh (no condensant) |
| Humitat de treball | 20% - 80% rh (no condensant) |
| Alimentació | 5V /3a o 9V /2a |
| 1 unitat de mida | Ø180mm × 37,4 mm |
| Mida de 2 unitats | 220 × 208 × 133mm (després de l'embalatge) |
| 2 unitats Pes | 2*0,62kg/1,6kg (pes/pes brut) |
| Llista d'embalatge | 2*altaveu Bluetooth, 1*Cable USB, 1*3,5 mm Cable de cadena de margarides, 1*Dongle sense fils, 1*Adaptador OTG, 1*Manual d'usuari |
Etiquetes populars: Conference Micròfon altaveu per a grans conferències Omnidireccional Daisy Chain, Xina, fabricants, a l'engròs, preu, preu baix, elaborat a la Xina










