
Micròfon de videoconferència omnidireccional
Altaveu USB Daisy Chain;
Distància de captació 5 més 5 metres:
Matriu de 8 micròfons, àudio dúplex complet i matriu de micròfons de 360 graus;
Doneu suport a reunions en directe amb 8-10 persones de 20 metres quadrats;
Converses Crystal Clear durant qualsevol trucada de conferència;
Reducció automàtica del soroll i cancel·lació d'eco;
Multiconnexions amb els vostres dispositius mitjançant USB i presa d'àudio AUX;
Win 7/8/10, Mac OS * 10.9 o superior, Chrome OS, Linux, Android, IOS, etc.;
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte
Altaveu professional Micròfon USB de captació de veu de 360 graus 10M TEVO-NA200EX

Daisy Chain/Ús sol Ideal per a l'espai de reunions: l'altaveu TEVO-NA200EX inclou funcions de cadena de margarida, els altaveus de conferència en cascada 1 amplien molt el vostre espai de reunió efectiu, oferint un àudio excel·lent per a conferències col·laboratives. Es tracta d'una nova actualització basada en M2 tenint en compte les necessitats dels nostres clients. La millor part és que no només podeu portar NA200 més NA200S a una reunió més gran, permetent que més assistents participin a la trucada de conferència, sinó que utilitzeu-lo sol per a 2 sales petites com a dos altaveus M2.
Algoritme de veu Ai i tecnologia de recollida d'ajust automàtic: l'altaveu de Skype aplica l'algoritme VoiceIA basat en IA per eliminar el soroll segons la dinàmica ambiental, suprimir eficaçment l'eco, de manera que filtra el soroll ambiental en entorns oberts i us garanteix un so immersiu excel·lent. Mentrestant, l'altaveu NA200EX està equipat amb una matriu de micròfons digitals d'alta sensibilitat que pot identificar la distància de la font de so, ajustant automàticament el volum del so per aconseguir l'equilibri de l'autovolum.
L'altaveu NA200EX d'àudio dúplex complet i de micròfons de 360 graus admet la conversa dual. Ajudeu-vos a celebrar una conferència multipartícip a qualsevol lloc sense preocupar-vos que la distància bloquegi la vostra comunicació unificada amb els vostres socis comercials per obtenir una trucada reeixida. Altaveu NA200EX equipat amb 8 micròfons digitals omnidireccionals MEMS d'alta sensibilitat per garantir que tothom s'escolti durant la teleconferència, que és diferent del disseny tradicional d'un micròfon únic, aconseguint una veritable captació de 360 graus.
Alta compatibilitat i connexions múltiples El altaveu portàtil NA200EX és compatible amb diversos dispositius, programari/aplicacions. No importa si utilitzeu window7/8/10, Mac OS, Android o IOS, l'altaveu de la conferència es pot connectar fàcilment. El telèfon altaveu NA200EX també admet telèfons programats d'ús habitual com Zoom, Skype per a empreses, WebEx, Google Hangout, etc.
Disseny d'indicadors LED i mida portàtil amb funda Amb tecnologia de formació de feix, NA200EX identifica amb precisió la posició de les persones que parlen i indica veus en diferents angles mitjançant llums LED. A més, l'anell de llum us indicarà clarament el volum, la potència i l'estat de connexió de la sèrie NA200. Tenint en compte l'aparició d'empresaris, l'altaveu de conferència NA200EX inclou una funda protectora per portar-lo fàcilment! NOMÉS porteu l'altaveu NA200EX a l'oficina/casa o quan viatgeu!

Altaveu sense fil professional Micròfon USB de recollida de veu de 360 graus Preu i especificació de la següent manera:


Es pot connectar en cadena 1 unitats d'altaveus d'expansió (amb cable RJ45) i augmentar la distància de recollida de ge fins a 10 m.
L'altaveu d'expansió és com a opció.

1. Lliurament:
Per a comandes de mostres, tenim productes en estoc; enviament el mateix dia quan rebem la comanda;
Per a la comanda de compra, l'enviarem en 3-7 dies laborables;
2. Embalatge:
Embalatge d'escuma a l'interior; embalatge de cartró estàndard a l'exterior.

Informació de la companyia

Si us plau, poseu-vos en contacte amb nosaltres si esteu interessats en un altaveu professional de 360 graus de captació de veu Micròfon USB Preu 10M
Especificacions tècniques de TEVO-NA200EXsistema d'audioconferència:
| Model | TEVO-NA200EX |
| Sala de reunions | 5 m (16,4 peus) més |
| Interval de recollida | 5 més 5 metres |
| Resposta de freqüència del micròfon | 100 Hz-22KHz |
| Micròfon incorporat | 4 |
| Bluetooth | No |
| Sortida màxima | 85 dB |
| Resposta de freqüència de l'altaveu: | 100 Hz-22KHz |
| Dúplex complet | √ |
| Supressió de soroll | √ |
| Control automàtic de guany | √ |
| Font d'alimentació: | 100 ~ 240 V CA, 50-60Hz, 12 W |
| Temperatura de treball | 0 grau -50 grau (estat de funcionament) |
| Humitat | 20 per cent -85 per cent |
| Suport del sistema operatiu | Windows / Android / iOS / Linux |
| Accessoris | 1x Altaveu de conferència; 1x Targeta de garantia |
| Interfície | 1x interfície tipus B; 1x interfície de xarxa RJ45; 1x Interfície d'entrada/sortida de línia |
| Font d'alimentació | Alimentació per USB (5v/500mA), bateria de liti integrada de 5200mAH; |
Etiquetes populars: micròfon de videoconferència omnidireccional, Xina, fabricants, venda a l'engròs, preu, preu baix, fet a la Xina




