Conference Micròfon Solutions Superior Àudio per a la vostra reunió
Model núm.
6m 360 graus Radios de recollida
Connexió USB/Bluetooth/Wireless
Construït - a High - fidelitat Tot - Puntar proporciona una recollida d'àudio de 360 graus sobre 6m
Cancel·lació de eco i reducció del soroll
Compatible amb tota la plataforma UC líder
Perfecte per a PC, telèfon intel·ligent o tauleta
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte
TENVEO MAGICALL M5BPRO és un altaveu de conferència sense fils premium construït per a reunions modernes.
Disposa de connexions USB, Bluetooth 5.0 i Dongle Wireless, una matriu de micròfon de 8 - i un altaveu ultra-clar de 5W per a recollida de veu de 360 graus de fins a 6 metres.

Amb una bateria de 8.000mAh, una reducció de soroll i una tecnologia dúplex completa, les converses es mantenen naturals, clares i ininterrompudes. Els indicadors LED intuïtius i la compatibilitat universal fan de M5BPRO l’opció perfecta per a reunions de negocis, treballs remots i conferències híbrides.

PC Micròfon Speaker Business Conference USB altaveu per a Skype

Característiques principals simples:
6m 360 graus Radios de recollida
USB a PC, Bluetooth al telèfon mòbil i al coixinet, sense fils a PC
Construït - a High - fidelitat Tot - Puntar proporciona una recollida d'àudio de 360 graus a més de 6 m
Cancel·lació de eco i reducció del soroll
Compatible amb tota la plataforma UC líder
Perfecte per a PC, telèfon intel·ligent o tauleta
Poseu -vos en contacte amb nosaltres:
SZ Tenveo Video Technology Co, .ltd
Afegiu: B-8th Floor, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., Shenzhen, Xina
Correu electrònic: Sales09@tenveo.com
Tel/wechat: +86 135 5233 5495
WhatsApp: +86 134 7469 0572
Skype: en directe: 956467630_1
Lloc web:www.tenveo - vídeo - conferència.com
| Tevo - m5b Pro | |
| Nom de l'article | Altaveu USB / Bluetooth (la cascada és opcional) |
| Model núm. | M5b pro |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Pila | 8000mAh (construït - a la bateria de liti); Temps de música (fins a 18 hores); Temps de càrrega més ràpid: 3,5 hores; Temps de càrrega regularment: 7 hores (suport PD2.0/3.0 de càrrega, amb potència màxima de fins a 18W) |
| Tipus de connexió | USB/Bluetooth/Wireless |
| Mida de la sala de reunions per a altaveus únics | 15-30㎡ |
| Reunió amb Single SpeakerPhone | Fins a 15 assistents |
| Gamma de recollida | 6 metres |
| Micròfons | 8x Array MICS de silici analògic |
| Tipus de micròfon | OMNI - Direccional (rang de recollida de 360 graus) |
| Sensibilitat al micròfon | -38db |
| Volum de l'altaveu | 120db |
| Snr | 62db |
| Reducció del soroll | Sí |
| Àudio dúplex complet | Sí |
| Aec | Sí |
| Rang de freqüències | 100Hz a 20kHz |
| Parlant | 5W/120dB |
| Interfície | 1 x Tipus - C, |
| Requisits del sistema | Windows 7/8/10 o superior, macOS 10.7 o superior, Chrome OS V29.01547 o superior |
| Assistència de l'aplicació | Programari: Skype, Facetime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, XSplit, etc. |
| Temperatura de treball | 0 graus -+45 grau |
| Temperatura d'emmagatzematge | -10 graus -+45 grau |
| Humitat d’emmagatzematge | 20% - 90% rh (no condensant) |
| Humitat de treball | 20% - 80% rh (no condensant) |
| Alimentació | 5V /3a o 9V /2a |
| Mida del producte | 180mm*180mm*35,4mm/220*108*83mm (abans/després de l'embalatge) |
| Pes del producte | 0,61 kg /0,95 kg (pes net / pes brut) |
Etiquetes populars: Conference Microphone Solutions Audio Superior per a la vostra reunió, Xina, fabricants, a l'engròs, preu, preu baix, elaborat a la Xina
Potser també t'agrada
-

Altaveu USB sense fil Bluetooth per a conferències
-

Càmera de videoconferència USB 3X per a reunions de ...
-

Connecteu i reproduïu altaveu de conferències a PC a...
-

Càmera de vídeo amb zoom òptic PTZ de 20x per a la t...
-

USB3.0 Micròfons omnidireccionals
-

Micròfon USB sense fils amb micròfon 4x i recollida ...








