Tevo-Na200b Altaveu Bluetooth Daisy Chain USB2.0 per a sala de conferències
TEVO-NA200B Novetat altaveu Bluetooth Daisy Chain Altaveu Bluetooth USB2.0 per a sala de conferències TEVO-NA200B Altaveu Bluetooth Daisy Chain pot ampliar els vostres espais de reunió. Amb l'algoritme de veu AI integrat i la tecnologia de recollida d'ajust automàtic, TEVO-NA200B pot ajustar automàticament el...
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte
TEVO-NA200B Altaveu Bluetooth Daisy Chain de nova arribada USB2.0 Altaveu Bluetooth per a sala de conferències
L'altaveu Bluetooth TEVO-NA200B Daisy Chain pot ampliar els vostres espais de reunió.
Amb l'algoritme de veu AI integrat i la tecnologia de recollida d'ajust automàtic, TEVO-NA200B pot ajustar automàticament el volum per optimitzar l'equilibri de l'autovolum.
Àudio dúplex complet i matriu de micròfons de 360 graus, l'altaveu TEVO-NA200B podria suportar una conversa dual. Està equipat amb 4 micròfons digitals omnidireccionals MEMS d'alta sensibilitat per garantir que tothom s'escolti durant la teleconferència.
El altaveu portàtil NA200B és compatible amb tots els dispositius populars, programari, aplicacions, etc. Amb la tecnologia de formació de feixos, el NA200B pot identificar la posició de l'altaveu amb precisió.
Podeu gaudir de la vostra reunió a casa, a l'oficina o durant el viatge.

Característiques principals de TEVO-NA200B:
Altaveu Bluetooth Daisy Chain;
Matriu d'àudio dúplex complet i micròfons de 360 graus;
Algoritme de veu AI integrat i tecnologia de recollida d'ajust automàtic;
Equipat amb 4 micròfons omnidireccionals digitals MEMS d'alta sensibilitat;
Connecteu i reproduïu fàcilment amb Bluetooth, USB i mini-jack als dispositius mòbils;
Funcions fàcils d'utilitzar, com ara el botó de silenci del micròfon, la trucada i els controls de volum;
Amb la tecnologia de formació de feixos, NA200B pot identificar la posició de l'altaveu amb precisió.
Més detalls del producte de TEVO-NA200B:
Ideal per a espais de reunió petits i mitjans
L'altaveu Bluetooth Tevo-NA200B garanteix que tothom s'escolti durant les trucades de conferència,
fent que la vostra reunió sigui més eficient.

Àudio dúplex complet i matriu de micròfons de 360 graus
4 micròfons omnidireccionals integrats per formar una captació de so omnidireccional de 360-graus,
apte per a una sala de reunions de 20 metres quadrats i suporta reunions en directe amb menys de 10 persones.

Temps d'espera llarg
La bateria integrada de 5200 mA de gran capacitat fa que l'altaveu tingui un temps de conversa llarg
(9h de temps de treball a volum màxim i 90 dies d'espera).

Altaveu Bluetooth per a softphone:
Gamma de captació de veu de 5 m, notablement polzades i qualitat de veu nítida per a reunions de conferències mitjanes grans;

Superfície impermeable
La superfície impermeable protegeix completament contra la pols i l'aigua;

Disseny portàtil i sòlid:
És convenient treballar amb TENVEO NA200B a casa, a l'oficina, a l'aire lliure a tot arreu com vulguis.

Tan fàcil com Plug and Play:
No cal TI. La configuració i l'ús d'aquests altaveus Bluetooth és molt fàcil, només cal connectar-se i marcar;
Compatible amb totes les plataformes UC líders.

Es poden encadenar 1 unitats d'altaveus d'expansió (amb cable RJ45) i augmentar la distància de recollida de ge fins a 10 m.
L'altaveu d'expansió és com a opció.

Si us plau, poseu-vos en contacte amb nosaltres si esteu interessats en l'altaveu Bluetooth USB2 en cadena Daisy.0 per a la sala de conferències TEVO-NA200B.
Especificacions tècniques:
| Model | TEVO-NA200B |
| Sala de reunions | 20-40m2 |
| Interval de recollida | 5 metres |
| Resposta de freqüència del micròfon | 100 Hz-22KHz |
| Micròfon incorporat | 4 |
| Bluetooth | √ |
| Sortida màxima | 85 dB |
| Resposta de freqüència de l'altaveu: | 100 Hz-22KHz |
| Dúplex complet | √ |
| Supressió de soroll | √ |
| Control automàtic de guany | √ |
| Font d'alimentació: | 100 ~ 240 V CA, 50-60Hz, 12 W |
| Temperatura de treball | 0 grau -50 grau (estat de funcionament) |
| Humitat | 20 per cent -85 per cent |
| Suport del sistema operatiu | Windows / Android / iOS / Linux |
| Accessoris | 1x Altaveu de conferència; 1x Targeta de garantia |
| Interfície | 1x interfície tipus B; 1x interfície de xarxa RJ45; 1x Interfície d'entrada/sortida de línia |
| Font d'alimentació | Alimentació per USB (5v/500mA), bateria de liti integrada de 5200mAH; |
SZ Tenveo Video Technology Co,.ltd
Afegeix: B-8th Floor, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., Shenzhen, Xina
Email:Sales09@tenveo.com
Tel/Wechat: més 86 135 5233 5495
Whatsapp: més 86 134 7469 0572
Skype: en directe:956467630_1
Lloc web: www.tenveo-video-conference.com
Etiquetes populars: tevo-na200b altaveu bluetooth en cadena usb2.0 per a sala de conferències, Xina, fabricants, venda a l'engròs, preu, preu baix, fet a la Xina
Potser també t'agrada
-

Altaveus de sala de conferències USB en cadena sense...
-

El millor altaveu web USB amb micròfon per a trucade...
-

Dispositiu portàtil de trucada de conferència
-

Altaveu Bluetooth sense fil per a softphone i telèfo...
-

Altaveu USB i Bluetooth optimitzat per Microsoft
-

Omnidireccional USB+altaveu Bluetooth per a la taule...






