Conferència web micròfon i altaveu
Model: TEVO-NA100-3 micròfons omnidireccionals d'alt rendiment integrats
-Anul·lació d'eco i reducció de soroll
- Interfície d'àudio USB 2.0 i 3,5 mm
-3M redios de recollida
- Indicadors LED
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte
micròfon i altaveu de la conferència web:

Ressaltar
So nítid per a reunions eficients
Assegureu-vos que tothom s'escolti amb 3 micròfons omnidireccionals integrats i rodes de 3 m
Interfície d'àudio USB 2.0 i 3,5 mm
Connecteu-vos fàcilment al vostre ordinador o portàtil mitjançant USB2.0 i connecteu el cable jack de 3,5 mm connectat al port dels auriculars del vostre dispositiu mòbil.
Tecnologia de processament de senyal digital (DSP).
La cancel·lació d'eco i la reducció de soroll ofereixen un so cristal·lí sense cap eco ni distorsió
Indicadors LED
Els indicadors LED vermells i blaus intuïtius us proporcionen una guia visual
Unes fotos reals



Productes relacionats

Especificació
| Paràmetres recomanats | |
| Mida de l'habitació | 10-15㎡ |
| Participants | 3-5 |
| Paràmetre del micròfon | |
| Recull la distància | 3M |
| Freqüència de resposta | 30-16KHz |
| Micròfon incorporat | 3 |
| Micròfon estès | no / no ampliable |
| Altaveu | |
| Sortida màxima (dB) | 83 dB |
| Freqüència de resposta | 30-16KHz |
| Àudio | |
| Dúplex complet | √ |
| Supressió de soroll (DNR) | √ |
| Guany automàtic (AGC) | √ |
| Interfície de connexió | |
| Interfície USB | √ |
| Connexió Bluetooth | N/A |
| paquet | |
| Mida del producte | Φ140 x 32 mm |
| Mida de l'embalatge | 245x170x50mm |
| Pes | 0,5 kg |
| Accessori | (1,8 m) manual de la maleta de transport del cable USB |
| Entorn operatiu | |
| Sistema aplicable | Windows XP |
| Windows Vista | |
| Windows 7/8/10 | |
| Poder | USB: 5 V DC @ 300 mA màxim |
| Temperatura de treball | 5 graus —40 graus |
| Temperatura del magatzem | -30 grau —55 graus |
| Bateria incorporada | N/A |
| Normes | FCC/CE/RoHS |
| Mida del producte | Φ140 x 32 mm |
| Mida de l'embalatge | 245x170x50mm |
| Pes | 0,5 kg |
| Accessoris | Cable USB, estoig de transport, manual |
Què hi ha a la caixa 1 x micròfon 1 x cable USB 1 x estoig de transport 1 x manual
Etiquetes populars: micròfon i altaveu de conferències web, Xina, fabricants, venda a l'engròs, preu, preu baix, fet a la Xina









