Conferència AI AUTO COMPRESSIÓ PTZ CAMA NDI CAMRA 12X ZOOM OPTICA AMB USB HDMI SDI RJ45
Model: Tevo - VHD612A NDI
* 12x zoom òptic, suport ai auto - seguiment
* Crystal Clear HD1080P Qualitat de la imatge
* 1/2.8'SONY Sensor CMOS, 2,07MP Píxels efectius
* SDI, HDMI USB, sortida de vídeo RJ45 (SUPORT POE i IP Streaming)
* Moviment PTZ precís, suau i silenciós (Pan: 350 graus, inclinació: 180 graus)
* 2D i 3D NR per obtenir la millor qualitat del vídeo en diferents condicions d’il·luminació
* Preset: 10 mitjançant configuració remota IR (256 via RS232)
* Suport a Visca, Pelco - P i Pelco - protocol D, RS232/RS485/IP/IR Remot
* Protocol de xarxa: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast, etc.
* Suport a la col·locació d'escriptori, muntatge de sostre, muntatge de paret i muntatge del trípode (muntatge inversa)
* Suport a POE/NDI: pot alimentar, controlar, configurar i previsualitzar el vídeo sobre un cable Ethernet.
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte
TENVEO va actualitzar NDI/SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI - Seguiment 12x 1080p 60fps PTZ Càmera

TENVEO AI AUTO Seguiment NDI/3G - SDI/HDMI/LAN/USB3.0 POE 12X ZOOM OPTICés una opció perfecta per capturar i streaming de serveis d’església, esdeveniments de culte, activitats governamentals, reunions, concerts en directe, llançament de productes, streaming d’estudi i emissions en directe.

【𝐓𝐞𝐧𝐯𝐞𝐨 𝐍𝐃𝐈 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐬𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 La càmera de streaming en directe NDI PTZ està equipada amb una lent de 12x òptica + 8 x Zoom digital, que arriba fins a 1080p 60fps FHD de vídeo FHD. Equipat amb un sensor CMOS d’1/2,8 ", combinat amb la tecnologia de reducció de soroll digital 2D i 3D i algoritme. Amb una llicència NDI certificada oficial per NewTeK, podeu accedir a Ultra - latència de baixa qualitat, fotograma - Streaming de vídeo precís i control de PTZ sobre protocol NDI.

【𝐀𝐈 𝐀𝐮𝐭𝐨 𝐓𝐫𝐚𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 La càmera AI PTZ amb AUTO - El seguiment admet el seguiment de la forma humana basat en algoritme avançat AI. Mitjançant el reconeixement facial, pot determinar amb precisió la ubicació de les persones, realitzar un seguiment automàtic i selecció automàtica de fotogrames. Això fa que sigui ideal per capturar esdeveniments en directe, com ara els serveis de l’església, els esdeveniments, esdeveniments esportius, concerts en directe, producció de vídeo o grans conferències.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 La càmera PTZ de teneo NDI es pot controlar de forma remota per girar 350 graus (± 175 graus) horitzontalment i 180 graus (± 90 graus) verticalment de manera precisa, suau i silenciosa. També admet 10 presets de configuració a través del control remot IR i està disponible per configurar 255 presets mitjançant interfícies RS232 i RS485 per al control professional. La manera convenient podria controlar ràpidament la paella de la càmera PTZ, inclinar -se, fer zoom i traslladar -se a la posició preestablerta per a la seqüència de tancament -.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐟𝐚𝐜𝐞𝐬】 Equipat amb interfícies 3G - SDI, HDMI, USB3.0 i RJ45, aquesta càmera de transmissió en directe PTZ proporciona flexibilitat i versatilitat a l’hora de connectar -se a diferents dispositius i plataformes. Poe (802.3AF) suportat. Mentrestant, les interfícies de línia i línia es poden connectar a dispositius d'àudio, donant suport a l'àudio simultània i la transmissió de vídeo (no s'inclou el dispositiu d'àudio). Això el fa compatible amb una àmplia gamma de dispositius i plataformes, cosa que us permet satisfer totes les vostres necessitats de transmissió en directe.


【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 La càmera de transmissió en directe IP pot ser compatible amb el programari de vídeo/streaming popular actual, inclosos Zoom, Skype, YouTube, WebEx, Bluejeans, Facebook, Teams, Facetime, Google Hangout, OBS, Google Meet i programari de producció de vídeo que admet NDI HX. Admet Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android o superior. La càmera de streaming també s’utilitza àmpliament en cursos en línia, emissions en directe de Church, Tele - medicina, streaming d’estudi, High - conferència tecnològica, grans esdeveniments, etc.


【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 i 𝐄𝐱𝐜𝐞𝐥𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 La càmera de transmissió en directe PTZ suporta l'escriptori, el trípode, la paret o el muntatge del sostre (muntatge de paret i cargols de muntatge inclosos). I Tenveo ofereix excel·lent després de - servei de vendes i servei de suport tècnic de tota la vida (servei d'actualització del firmware, etc.). Poseu -vos en contacte amb nosaltres si teniu alguna pregunta, estarem encantats de respondre -us en un termini de 24 hores i, sens dubte, us proporcionarà una solució satisfactòria.
| Model núm. | Tevo - vhd612a ndi |
| Sensor | 1/2.8'' |
| Píxels efectius | 2.07MP |
| Senyals de vídeo | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zoom | 12x zoom òptic |
| Lent | f =4.2 mm ~ 50,4 mm |
| Obertura | F1.8 ~ F2.8 |
| Angle horitzontal | 70,2 graus ~ 6,52 graus |
| Angle vertical | 42,6 grau ~ 3,76 graus |
| Angle en diagonal | 77,5 graus ~ 7,53 graus |
| Zoom digital | 8X |
| Sortida de vídeo | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Estàndard de senyal | NTSC/PAL |
| Interfície de control | RS232, RS485, USB, NET |
| Llançadora | 1/30s ~ 1/10000s |
| Equilibri blanc | Automòbil, interior, exterior, únic, manual, var |
| Compensació de la llum de fons | Recolzament |
| Reducció del soroll digital | Reducció del soroll digital 2D i 3D |
| Taxa de baud | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Protocol de control | Visca, Pelco - d, Pelco - P |
| Protocol USB | UVC 1.1 |
| Il·luminació mínima | 0,5 luxe @ (F1.8, AGC ON) |
| Snr | Més gran o igual a 50dB |
| Rotació horitzontal | 350 graus (± 175 graus) 0,1 graus /s-100 graus /s |
| Rotació vertical | 180 graus (± 90 graus) 0,1 graus /s-80 graus s |
| H & V Flip | Recolzament |
| Imatge Congelar | Recolzament |
| Poe | Recolzament |
| Nombre de preestabliment | 255 |
| Precisió preestablerta | 0,1 graus |
| Funcions IPC | |
| Format de codificació de vídeo | H.264/H.265/MJPG |
| Flux de vídeo | Corrent principal, sub -stream |
| Resolució principal del flux | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540, etc. |
| Resolució de Sub Stream | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408, etc. |
| Vida de bits de vídeo | 32kbps ~ 102400kbps |
| Tipus de velocitat de bits | Velocitat variable, velocitat fixa |
| Velocitat de marc | 50Hz: 1fps ~ 50fps, 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Compressió d'àudio | Aac |
| Velocitat de bits d'àudio | 96kbps, 128kbps, 256kbps |
| Protocol de xarxa | NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast, etc. |
| Interfície d'entrada/sortida | |
| Sortida HD | 1xhdmi 1x3g - sdi: tipus bnc, 800mvp - p, 75Ω, al llarg de SMPTE 424M estàndard |
| Lan | 1xrj45: 10m/100m Interfície Ethernet, POE (802.3AF) |
| Interfície d'àudio | 1-ch: interfície d'àudio de 3,5 mm, línia 1-ch: interfície d'àudio de 3,5 mm, línia out |
| USB | 1XUSB3.0: Jack femení de tipus B |
| Interfície de comunicació | 1xrs232 a: 8pin min din, màxima distància: 30m, protocol: visca/Pelco - d/Pelco - p 1XRS232 OUT: 8pin Min Din, Distància màxima: 30m, Protocol: Visca Network Ús només 1xrs485: 2pin Phoenix Port, Distància màxima: 1200m, protocol: Visca/Pelco - d/Pelco - p |
| Jack de potència | Tipus Jeita (DC a 12V) |
| Especificació genèrica | |
| Alimentació | DC 12V/2A |
| Consum d'energia | 12W |
| Temperatura de treball | De 0 grau a 40 graus |
| Humitat laboral | 20% -80% RH |
| Guardar la temperatura | -20 graus a 60 graus |
| Emmagatzemar la humitat | 20% -90% RH |
| Mida del producte | 247.1*152*169,6mm / 285*217*197mm (abans / després de l'embalatge) |
| Pes del producte | 1,37kg / 2,45kg (pes / pes brut) |
Etiquetes populars: Conferència AI Auto Tracking Conference PTZ Camera NDI Camera 12X Zoom òptic amb USB HDMI SDI RJ45, Xina, fabricants, a l'engròs, preu, preu baix, fabricat a la Xina




