Càmera de vídeo HD 720p Conferència Tevo-V720
Mar 24, 2017
Detalls del producte
informació bàsica
Model Tevo-V720
Tipus: Sistema de videoconferència
Vídeo: Vídeo
Comunicació: amb connexió de cable
Característica assenyalant: omnidireccional
Color: Blanc
Cambra de videoconferència d'alta definició 720p: USB2.0
10X Lent de zoom: 1280 * 720 30frames
Marques: Tenveo
Descripció del producte
Característiques del producte: Tevo-V720 videoconferència imatge de la cambra de congelació d'imatge d'imatge, enfocament fix zoom; Un clic en l'operació, fàcil d'usar, totalment funcional, el rendiment és notable pot ser a llarg termini un funcionament estable, fàcil d'usar, no cal! a maintain.With preset objectiu multipunt, la memòria, l'àrea d'escaneig, el control d'interruptor auxiliar, control remot per infrarojos, imatge invertida, imatge de mirall, imatge de congelació, etc abast d'exploració il·limitat, compatible amb una varietat de protocol de control, mitjançant el control estàndard RS422 / RS232 de manera.
| model | TEVO-V720 |
| sensor | MT9M034 1,3 milions de píxels. (1280 * 720 peus 30 quadres / seg.) |
| resolució | 720P (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| velocitat de quadres | 720: 30 fps |
| il·luminació mínima | 0,5 Lux a F2.0 |
| lent | 1,3 milions de píxels |
| Exposició | acte |
| zoom | focus fix |
| balanç de blancs | Acte / Manual |
| Senyal a soroll | > 50dB |
| angle de rotació Pa | 360 ° |
| angle de rotació d'inclinació | Up: 90 °, A baix: 45 ° |
| Pa / Tilt velocitat | 1-280 ° / S; 1-100 ° / S |
| poder | DC 12V |
| mida del producte | 240 x 95 x 145 mm / 330 x 285 x 130 mm (abans / després d'embalatge) |
| Pes del producte | 600 g / 1.66kg (abans / després de l'embalatge) |
Dir.: Room511-514, Fengtian nova tecnologia, Nord Xuegang Road, Longhua nova dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
WeChat: 13657740706





