Càmera de vídeo d'alta definició TEVO-V1080
Mar 24, 2017
Detalls del producte
Model No.: TEVO-V1080
Tipus: Sistema de videoconferència
Vídeo: Vídeo
Marques: Tenveo
Especificació: CE, FCC, RoHS
De: Shenzhen
1 TEVO-V1080 ha focus fix, especialment adequat per a la sala de conferències petita i mitjana empresa, a l'aula i etc.
2 També es pot proporcionar una qualitat d'imatge perfecta en entorn de baixa il·luminació, especialment adequat per a la il·luminació de situació general.
3 La resolució màxima pot arribar a 1920 * 1080, sortida màxima freqüència de quadre pot aconseguir 30F / s, garantir una alta definició, al mateix temps, també pot satisfer la demanda de la fluïdesa de la imatge.
4 El senyal-soroll de la càmera de vídeo afecten directament a l'eficiència del codi de compressió d'imatges de la terminal de videoconferència de televisió d'alta definició. El TEVO-V1080 s'aplica algoritme de reducció de nosie basat en l'estimació de moviment, utilitzant una nova generació de sensors de sorolls, reduir efectivament el soroll.
5 Tevo-108 utilitzant el sensor CMOS més avançada de la indústria que pot donar suport WDR (rang dinàmic ampli), pot capturar clarament la formació d'imatges de tot l'escenari sota la forta llum i el contrast fosc del medi ambient, com ara la llum de fons.
6 Tevo-1080 proporcionen VISCA, Pelco-D
7 funció de transmissió de senyal de control remot per infrarojos. TEVO-1080 pot ser capaç de rebre, excepte el seu propi senyal de control remot dedicat, també pot rebre el senyal de control remot de l'usuari, enviar el senyal al terminal de videoconferència throuth la VISCA al port.
| Especificació del producte | |
| format de vídeo | 1080p / |
| Velocitat de transmissió | 9600/4800 bps |
| tipus de sensor | CMOS, 1 / 2.7inch |
| píxel del sensor | 2,1 milions |
| sortida de vídeo | USB2.0 |
| sistema de senyal | 1080P () 720P (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| terminal de control | USB, RS232, RS485 (bidireccional) |
| El balanç de blancs | Acte / Manual |
| La compensació de contrallum | suport |
| Velocitat de transmissió | 9600/4800 bps |
| La velocitat de moviment Pa | 1-280 ° / S |
| La velocitat de moviment d'inclinació | 1-100 ° / S |
| Rang de moviment Pa | 360 ° |
| Pa d'exploració automàtica | suport |
| exploració de límits | 0-35 ° |
| Control remot | Wireless IR comandament a distància P / T |
| tipus de protocol | VISCA, Pelco-D, Pelco-P |
| Adaptador de corrent | DC12V / 2.0A |
| dissipació d'energia | 12W |
| mida | 240 x 95 x 145 mm / 330 x 285 x 130 mm (abans / després d'embalatge) |
| color | Plata i negre |
| pes | 600 g / 1.66kg (abans / després de l'embalatge) |
| temperatura de treball | 0-50 ℃ |
Dir.: Room511-514, Fengtian nova tecnologia, Nord Xuegang Road, Longhua nova dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
WeChat: 13657740706





