Sortida TEVO-HD9620 HDMI 1080P HD Video Conferència per a la conferència Mida de mitjans (OHD20S-W2)
Mar 24, 2017
Model No.: TEVO-HD9620
Vídeo: Vídeo
Comunicació: amb connexió de cable
Lent: lent Cànon
Format de vídeo: 1080 / 60p
Termini de lliurament: 3 dies després del pagament
Zoom: 20xoptical, 12X Digital
Idioma: Anglès, o com Modificat
Marques: TENVEO
Especificació: 131 * 165 * 142
Codi HS: 8525
Tipus: Sistema de videoconferència
Composició: CMOS
Color: Negre
Píxels efectius: 2,1 megapíxels (16: 9)
OEM: ODM
Protocol: Visca, Pelco-D / P
Certificat: CE, FCC, ISO9001: 2008, RoHS
OSD: Sí
El paquet neutral o com personalitzar: Transport de comandes
De: Xina
Descripció del producte:
TEVO-HD9620 és la nostra càmera de vídeo conferència d'alta definició intel·ligent de marca d'alta, amb 3.27MP (20 x òptic, de 12 x digital, enfocament automàtic), imatge d'alta resolució que proporciona. Tecnologia flip acte dissenyat original (de sobretaula o instal·lació al sostre), té 255 posicions preestablertes, ajust de PTZ múltiple, RS232 i de control remot RS422 (VISCA, PELC P protocol / D) d'interfície.
Camp d'Aplicació:
TEVO càmera de videoconferència HD sèrie ha estat àmpliament utilitzat en reunions, sala de formació, videoconferències, educació a distància, monitoratge, els tribunals, la comunicació per Internet metge i així successivament.
Característiques del producte:
Format de vídeo: 1080p 50/60
De la lent: 20 x òptic, 12 x digitals
1 / 2.8 "Exmor CMOS, 3,27 MP
Sortida de vídeo: SDI, HDMI, CVBS, YPbPr
VISCA i PELCO P / protocol D suportat
Un controlador remot amb quatre càmeres
Aliatge d'alta capdavall, disminuir la temperatura de la cambra, assegureu-vos de sortida de la imatge de manera constant
HD i SD sortida de senyal al mateix temps, fins i tot sota 1080P / 60, el senyal SD disponibles
255 valors predefinits posicions per PC o controlador de teclat, 254 adreces es poden establir, identifiquen automàticament
Mètodes de control multi disponibles, el suport RS232 / 485 controls de sèrie, no hi ha necessitat de canviar el codi.
dimensions:
160mmx 168 mm x 185 mm / 295 mm x 225 mm x205mm (abans / després d'embalatge)
accessoris:
12VPOWER adaptador de CC, control remot IR, manual, RS232, RS485 cable, cable HDMI, suports i cargols
Paràmetres de la tecnologia:
| MODEL pus- O HD20 S | |
| Sens r | 1 / 2.8 "ExmorCMOS |
| píxels efectius | 3 0,27 MP |
| Vídeo F ormato | 1080P / 60,1080P / 50, 1080P / 30,1080P / 25,1080I / 60,1080I / 50,720P / 60,720P / 50,720P / 30,720P / 25 |
| ZOOM | zoom òptic de 20X |
| Sant Martí | Acte / Manual |
| Angle F ield de V IEW | 355 ° (80 ° / S) |
| focus | Acte / Manual / de tecles |
| Min. em llumination | 0,5 Lux / 0.095lux |
| balanç de blancs | Acte / Manual |
| S / N | & # 8805; 50dB |
| S Hutter electrònica | 1 a 1 / 10000S |
| Reducció de soroll digital | 2D / 3D |
| OMPENSACIÓN C retroiluminació | On / Off |
| preestablert | 255 |
| Pa / Tilt de l'angle de rotació | Pa & # 177; 170 & # 176; , Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pa / Tilt velocitat | ,1-180 & # 176; (Pa), 0,1-120 & # 176; (Inclinació) |
| Terminal de Control | RS-232C / RS-422 |
| control Protocol | VISCA, Pelco-P / D |
| Vídeo O utput I nterface | 3G-SDI, YPbPr, HDMI, CVBS |
| Temperatura de l'operació | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| poder | DC12V |
| Potència C ONSUMO | 12W |
| pes | 2,5 kg |
Els nostres serveis:
1, Garantia de dos anys
2, els serveis d'OEM i ODM (idioma, logotip, etc. packageing disponible)
3, lliurament ràpid (3-10 dies després del pagament rebut)
4, TT / Paypal acceptable
TENVEO tecnologia de vídeo Co, Ltd va ser fundada el 2002, fabricant professional de la càmera de vídeo conferència, amb el CE, FCC, certificació ISO9001: 2008. Ens comprometem a subministrar alta tecnologia, alta qualitat i solucions de videoconferència humanitzats. OEM i ODM està disponible.
Esperança de cooperar amb vostè!

