Càmera de vídeo 1080p30 Conferència 2.1MP USB 2.0 HD PTZ (TEVO-V1080)
Mar 24, 2017
Model No.: TEVO-V1080
Vídeo: Vídeo
Color: Plata
Termini de lliurament: 2 dies després del pagament
Píxels efectius: 2,1 mega píxels
Sistema de senyal: 1080P / 30
Interfície de control de la càmera: RS-232C / RS-422
Marques: TEVO-V1080
Especificació: 135 * 145 * 150
Tipus: Cambra de videoconferència
Sensor: 1 / 2,7 "Exmor CMOS
Lent: Fix
Una funció de sortida de vídeo: USB 2.0
El paquet de transport: Caixa de color amb escuma PE, Fort de cartró d'embalatge estàndard internacional
De: Xina
Descripció del producte:
TEVO-V1080 combina la sortida de vídeo digital d'alta 1080P amb la comoditat de la tradició USB 2.0, que proporciona un mètode per a la comercialització per a la construcció de videoconferència econòmica. càmera de vídeo conferència 2.0 USB, amb 2,1 MP sensor CMOS de color, imatge de la qualitat d'imatge d'alta resolució de sortida que arriben a 1080p / 30 i 720/30 .Support RS232C i RS422 control remot (VISCA de Sony, PELCO P protocol / D) d'interfície, per a tots i configuració de la càmera pa / tilt / zoom a distància operació de control de comunicació d'alta velocitat, ajust de PTZ multifuncional.
Camp d'Aplicació:
Cambra de videoconferència HD 2.0 USB TEVO-V1080 proporciona una solució a la mesura ideal per a la conferència de vídeo a distància, educació a distància, la comunicació mèdica i remot d'Internet i així successivament, des de l'espai de treball obert a espai d'oficina privada i sala de conferències. Aquesta càmera, amb alta qualitat, es convertirà en la seva elecció exclusiva.
Característiques del producte:
L'adopció de 2.1 MP píxels efectius, 1 / 2.7 "Exmor CMOS
Format de vídeo: 1080P / 720P 30/30
interfície USB 2.0, fàcil instal·lació i operació
interfície USB 2.0, l'accés al control PTZ i ZOOM
Internacionalment pionera tecnologia de motor ultra-silenciós, fent PTZ giri en silenci
128 valors predefinits i 255 cascades d'adreces de protocol d'extensió
protocol automàticament la tecnologia d'identificació / D PELC P domèstica Iniciativa VISCA i, sense necessitat de canviar el codi o el menú
La tecnologia estirada acte dissenyat original (instal·lació de sobretaula / sostre)
Paràmetres de la tecnologia:
| MODEL | TEVO-v1080 |
| sensor | 1 / 2.7 & # 8243; CMOS de color HD |
| píxels efectius | 2.1MP |
| Format de vídeo | 1080P30,720P30 |
| ZOOM | focus fix |
| Sant Martí | Acte / Manual |
| El camp Angle de visió | 120 & # 176; (W) |
| focus | Acte / Manual / de tecles |
| Min. il·luminació | 5.0Lux a F2.0 |
| balanç de blancs | Acte / Manual |
| S / N | & # 8805; 50dB |
| obturador electrònic | 1 a 1 / 30s |
| Reducció de soroll digital | / |
| Compensació de llum de fons | On / Off |
| preestablert | 255 |
| Pa / Tilt de l'angle de rotació | Pa 360 ;, Til -45 ~ 90; |
| Pa / Tilt velocitat | 1-280 ° / S (Pa), 1-100 ° / S (Tilt) |
| Terminal de Control | RS-232C / RS-422 |
| control Protocol | VISCA, Pelco-P / D |
| interfície de sortida de vídeo | USB 2.0 |
| Temperatura de l'operació | 0-50 ℃ |
| poder | DC12V |
| Consum energètic | 12W |
| pes | 1.66kg |
dimensions:
accessoris:
DC 12V adaptador de corrent, control remot IR, manual, RS-232C línia de control sèrie, cable USB 2.0 (5 metres), Suports i cargols.
Dir.: Room511-514, Fengtian nova tecnologia, Nord Xuegang Road, Longhua nova dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239

