càmera TEVO-HD9620 videoconferència amb sortida HDMI / SDI
Mar 24, 2017
Model No.: TEVO-HD9620
Vídeo: Vídeo
Comunicació: amb connexió de cable
OEM: ODM
Sensor: 1 / 2,8 "Exmor CMOS
Lent: 20 X zoom òptic, zoom digital de 12 x
Una funció de sortida de vídeo: HDMI, HD-SDI
Idioma: Anglès o bé especificant
Marques: PUES o com personalitzar
Especificació: 220x160x160mm
Codi HS: 8525
Tipus: Sistema de videoconferència
Composició: CMOS
Color: Negre
Termini de lliurament: 3 dies després del pagament
Píxels efectius: 2,1 mega píxels
Sistema de senyal: 1080 60p / 50p
Interfície de control de la càmera: RS-232C / RS-422
OSD: Sí
El paquet de transport: embalatge estàndard internacional
De: Xina
Descripció del producte:
Pus- O HD3 20 és la nostra càmera de vídeo conferència d'alta definició intel·ligent de marca d'alt, amb el mòdul de SONY, 3.27MP imatge d'alta resolució que proporciona. Tots els paràmetres de la càmera i pa / tilt / zoom a distància el funcionament de control de comunicacions d'alta velocitat. La tecnologia patentada única estirada acte (d'escriptori o instal·lació al sostre), amb 255 presets, ajust de PTZ multifuncional. RS232 i RS422 control remot (SONY VISCA, PELC P / protocol D) d'interfície.
Camp d'Aplicació:
PUES càmera de videoconferència sèrie HD ha estat àmpliament utilitzat en la videoconferència, sala de conferències, la telepresència, conferència amb diversos participants, aprenentatge a distància, les institucions educatives, la formació corporativa, reunió de negocis, el govern, la telemedicina, l'habitatge de culte, i nternet comunicació, monitoratge, tribunals, etc. .
Característiques del producte:
1. Full HD 1080P 50/60
2. 2 40 vegades relació de zoom variable (20 x Òptica l zoom amb 12 x zoom digital)
3. 1 / 2.8 "Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G -SDI, YPbPr, DVI -I, HD MI sortida d'imatge de forma simultània
5. sortida del senyal HD i SD simultàniament
Protocol 6. VISCA i PELCO P / D suportat
7. Un controlador remot amb quatre càmeres
Aliatge 8. alta capdavall, disminuir la temperatura de la cambra, assegureu-vos de sortida de la imatge de manera constant
9. incorporat en l'accés a Internet RJ45, suport 10M / 100 internet
10. 255 valors predefinits posicions per PC o controlador de teclat, 254 adreces es poden establir, identifiquen automàticament
11. mètodes Multi de control disponibles, / 485 controls de sèrie suport RS232, sense necessitat de canviar el codi c
12. Compatible amb els principals videoconferència i el còdec de captura de conferència
Paràmetres de la tecnologia:
| MODEL | Pus- O HD3 20 |
| Sens r | 1 / 2.8 "Exmor CMOS |
| píxels efectius | 3.27 MP |
| Vídeo F ormato | 1080P / 60, 1080P / 50, 1080P / 30, 1080P / 25, 1080i / 60, 1080i / 50, 720P / 60, 720P / 50, 720P / 30, 720P / 25 |
| ZOOM | 20 & # 215; Optical, 12 & # 215; F = Digital 4.7mm-94.0mm, F = 1,6 (W) -3,5 (T) |
| Sant Martí | Acte / Manual |
| Angle F ield de V IEW | 2.9 & # 176; (T) -55,4 & # 176; (W) |
| focus | Acte / Manual / de tecles |
| Min. em llumination | 0,5 Lux / 0.095lux |
| balanç de blancs | Acte / Manual |
| S / N | & # 8805; 50dB |
| S Hutter electrònica | 1 a 1 / 10000S |
| Reducció de soroll digital | 2D / 3D |
| OMPENSACIÓN C retroiluminació | On / Off |
| preestablert | 255 |
| Pa / Tilt de l'angle de rotació | Pa & # 177; 170 & # 176; , Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pa / Tilt velocitat | ,1-180 & # 176; (Pa), 0,1-120 & # 176; (Inclinació) |
| Terminal de Control | RS-232C / RS-422 |
| control Protocol | VISCA, Pelco-P / D |
| Vídeo O utput I nterface | 3G-SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI, CVBS |
| Temperatura de l'operació | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| poder | DC12V |
| Potència C ONSUMO | 12W |
| pes | 1.42kg / 2,9 kg (abans / després de l'embalatge) |
| Paràmetres de la xarxa | |
| Xarxa de vídeo de codificació | MJPEG, H.264, perfil alt |
| codificació Estàndard | 1080P (1920 * 1080) |
| Protocol de xarxa | L2TP, IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, QoS, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, SNMP, SIP, GB / T28181, de ONVIF |
| flux d'àudio | AAC-LC boardband codificació d'àudio, so d'alta qualitat. |
| Interfície de xarxa | Bulti-en l'accés a Internet RJ45, suporta dades d'Internet 10 M / M 100 |
Vista de la interfície:
accessoris:
Els nostres serveis:
1, un any de garantia
2, els serveis d'OEM i ODM (idioma, logotip, ect embalatge disponible)
3, lliurament ràpid (3-10 dies després del pagament rebut)
4, TT / Paypal acceptable
. SZ Tenveo tecnologia de vídeo co, L TD va ser fundada el 2002, fabricant professional de la càmera de vídeo conferència, amb el CE, FCC, ISO9001: 2008 certificats. Ens comprometem a subministrar alta tecnologia, alta qualitat i solucions de videoconferència humanitzats. OEM i ODM està disponible.
Esperança de cooperar amb vostè!

