Bluetooth Conference Micròfon altaveu
Model núm .:TEVO {{1}MM6B
* USB/Bluetooth/Wireless/Jack de 3,5 mm
* Construït en 8 micròfons omnidireccionals d'alta fidelitat
* Radi de recollida de veu de 6 m
* Bateria de 8.000mAh
* Hi ha 2 MICs d’expansió disponibles (radi de recollida de veu de 3 metres)
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte
TEVO - M6B Bluetooth Conference Micròfon altaveu
per a zoom de conferència petita i mitjana

Array de micròfon intel·ligent de 8x 36o grau, radi de recollida de veu de 6 m
TEVO - M6B Conference Bluetooth altaveu, amb Built - en 8 micròfons omnidireccionals de 360 graus de matriu, capta el so des de totes les direccions i amb un construït - en 5w altaveu fort, proporciona una qualitat de veu clara, permetent als participants escoltar amb més claredat durant les reunions.
Bateria de 8.000mAh
La bateria de capacitat més gran de 8000mAh admet 13 hores de trucada, cosa que pot mantenir la reunió de dia All - amb una sola càrrega.


USB, Bluetooth, connexió de dongle sense fils
USB, Bluetooth, Dongle Wireless i Aux 4 de connexions amb telèfons intel·ligents, PC, portàtil i altres dispositius. Tant si esteu a casa com en un viatge de negocis, aquest altaveu de conferències Bluetooth professional sempre està dedicat a ajudar -vos a realitzar una recollida de qualitat llarg - i High - trucades de qualitat, facilitant les reunions de conferències o negocis!
Compatibilitat universal
Compatible amb qualsevol aplicació de programari de videoconferència i serveis al núvol.

| Model núm. | TEVO - M6B USB / Bluetooth altaveu |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Pila | 8000mAh (construït - a la bateria de liti); Temps de música (fins a 13 hores); Temps de càrrega més ràpid: 3 hores; Temps de càrrega regularment: 6 hores (suport de càrrega PD2.0/3.0, amb potència màxima de fins a 18W) |
| Tipus de connexió | USB/Bluetooth/Wireless/Jack 3,5mm (Daisy - La versió de la cadena té 2x3.5mm jack) |
| Mida de la sala de reunions | 15-30㎡ |
| Reunió amb | Fins a 15 assistents |
| Gamma de recollida | 6 metres (19,68 peus) |
| Micròfons | Construït en micròfon 8x |
| Tipus de micròfon | OMNI - Direccional (rang de recollida de 360 graus) |
| Sensibilitat al micròfon | -38db |
| Reducció del soroll | Sí |
| Àudio dúplex complet | Sí |
| Aec | Sí |
| Rang de freqüències | 100Hz a 20kHz |
| Parlant | 5W/110dB |
| Interfície | 1 x Tipus - C, port d'àudio de 1x 3,5 mm, port de 2x3.5mm per a micròfons d'expansió |
| Requisits del sistema | Windows 7/8/10 o superior, macOS 10.7 o superior, Chrome OS V29.01547 o superior |
| Assistència de l'aplicació | Programari: Skype, Facetime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, XSplit, etc. |
| Temperatura de treball | -10 graus -+45 grau |
| Temperatura d'emmagatzematge | -10 graus -+45 grau |
| Humitat d’emmagatzematge | 20% - 90% rh (no condensant) |
| Humitat de treball | 20% - 80% rh (no condensant) |
| Alimentació | 5V /3a o 9V /2a |
| Mida del producte | 143mm*143mm*75mm/261*191*126mm (abans/després de l'embalatge) |
| Pes del producte | 1.02kg /1.67kg(NET / Pes brut 带扩展麦) (MIC d’expansió inclosos) |
Etiquetes populars: Conferència de Bluetooth Micròfon Altaveu, Xina, fabricants, a l'engròs, preu, preu baix, elaborat a la Xina












