Conferència sense fils Micròfon Bluetooth Altavelphone amb 2 micròfons d’expansió
Model núm .:TEVO {{1 ]M6B {3] ex
* USB/Bluetooth/Wireless/Jack de 3,5 mm
* Construït en 8 micròfons omnidireccionals d'alta fidelitat
* Radi de recollida de veu de 6 m
* Bateria de 8.000mAh
* Hi ha 2 MICs d’expansió disponibles (radi de recollida de veu de 3 metres)
- Lliurament ràpid
- Garantia de qualitat
- Atenció al client 24/7
Introducció al producte
TEVO - M6B - Ex altaveu de micròfon Bluetooth Conference per a B2B o a l'engròs
Model per al zoom de la conferència mitjana
Descripció
• Rad de recollida de 6 metres de 360 graus de 360 graus
• Comunicació fullduplex excepcional, adopció de DSP, Noisereducció, ecocancel·lació, tecnologia de millora de la veu, assegurant -se que tothom s’escolta amb una claredat cristal·lera;
• Connexió USB / Bluetooth / Wireless Dongle
• 8000mAh (bateria de liti construïda); Temps de música (fins a 13 hores); Temps de càrrega més ràpid: 3 hores; Temps de càrrega regularment: 6 hores (suport de càrrega PD2.0/3.0, amb potència màxima de fins a 18W); Suport per a la connexió de les MIC d’expansió
• Millora molt la funcionalitat ampliant l’abast de la recollida d’àudio, garantint així que totes les veus d’una reunió o sala de conferències siguin fortes i clares.
Serveis de fabricació OEM fiables de Tenveo
Fabricants de contractes més importants per a vídeo i àudio
ISO - fàbrica certificada
Fabricants MOQ baixos amb control de qualitat
Proveïdors de producció de preus competitius a granel

| Model núm. | TEVO - m6b - ex USB / Bluetooth altaveu |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Pila | 8000mAh (construït - a la bateria de liti); Temps de música (fins a 13 hores); Temps de càrrega més ràpid: 3 hores; Temps de càrrega regularment: 6 hores (suport de càrrega PD2.0/3.0, amb potència màxima de fins a 18W) |
| Tipus de connexió | USB/Bluetooth/Wireless/Jack 3,5mm (Daisy - La versió de la cadena té 2x3.5mm jack) |
| Mida de la sala de reunions | 15-30㎡ |
| Reunió amb | Fins a 15 assistents |
| Gamma de recollida | 6 metres (19,68 peus) |
| Micròfons | Construït en micròfon 8x |
| Tipus de micròfon | OMNI - Direccional (rang de recollida de 360 graus) |
| Sensibilitat al micròfon | -38db |
| Reducció del soroll | Sí |
| Àudio dúplex complet | Sí |
| Aec | Sí |
| Rang de freqüències | 100Hz a 20kHz |
| Parlant | 5W/110dB |
| Interfície | 1 x Tipus - C, port d'àudio de 1x 3,5 mm, port de 2x3.5mm per a micròfons d'expansió |
| Requisits del sistema | Windows 7/8/10 o superior, macOS 10.7 o superior, Chrome OS V29.01547 o superior |
| Assistència de l'aplicació | Programari: Skype, Facetime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, XSplit, etc. |
| Temperatura de treball | -10 graus -+45 grau |
| Temperatura d'emmagatzematge | -10 graus -+45 grau |
| Humitat d’emmagatzematge | 20% - 90% rh (no condensant) |
| Humitat de treball | 20% - 80% rh (no condensant) |
| Alimentació | 5V /3a o 9V /2a |
| Mida del producte | 143mm*143mm*75mm/261*191*126mm (abans/després de l'embalatge) |
| Pes del producte | 1.02kg /1.67kg(NET / Pes brut) (MIC d’expansió inclosos) |
| Mics d’expansió | |
| Nom de l'article | Michone |
| Interfície | Jack 1x3.5mm |
| Gamma de recollida | 3 metres |
| Mida del producte | 73,7*74*20mm (pes net) |
| Pes del producte | 95,5g (pes net) |
Etiquetes populars: Conferència sense fils Micròfon Bluetooth Altavelphone amb 2 micròfons d’expansió, Xina, fabricants, a l’engròs, preu, preu baix, elaborats a la Xina
Potser també t'agrada
-

Altaveu USB sense fil Bluetooth per a conferències
-

Tenveo NOU Micròfon USB Bluetooth Sense fil 6 metres...
-

Connecteu i reproduïu altaveu de conferències a PC a...
-

TEVO-M1 Micròfon de conferència USB Plug and Play pe...
-

Altaveu de conferència bluetooth portàtil M3B 5M per...
-

Conference Micròfon altaveu per a grans conferències...









